Dyskusja:


, zobacz sam
Bardzo podobne do tytanów z shingeki no kyojin
Skąd on bierze te informacje?
Czy są jakieś DOWODY na istnienie tych gigantów, poza zapiskami w starym testamencie, który jest dowodem ŻADNYM?
oczywiście zdjęcia użyte w materiale też nie są ŻADNYM dowodem.
Jestem grafikiem komputerowym i takie fotomontaże potrafie zrobić w kilka chwil. W dodatku z racji zawodu mam możliwość analizy każdego zdjęcia na okoliczność fotomontażu.
żeby od razu uciąć spekulacje na temat tego czy potrafię coś takiego udowodnić zrobiłem podstawową analize ELA na pierwszym lepszym zdjęciu które znalazłem w internecie a pojawiło się u Pana.
http://guardianlv.com/wp-content/uploads/2014/02/Giant-Human-Skeletons-Discovered-in-Wisconsin.jpg
tutaj zdjęcie po analizie
http://oi61.tinypic.com/v7xzyp.jpg
z analizy jasno wynika że postać stojąca nad szkieletem wraz z cieniem została nałożona na już istniejące zdjęcie szkieletu, poza tym sam fotomontaż jest straszną amatorszczyzną, światło rozkładające się na zdjęciu rozkłada się zupełnie inaczej niż na postaci doklejonej, nie mówiąc już o ekspozycji która jest zupełnie inna na fotografii głównej a na elemencie do niej dodanym.
Patrząc po fotografiach które znalazłem jestem się w stanie założyć że mogę podważyć autentyczność każdej jednej fotografii.
Oczywiście zwolennicy tej teorii mają swój święty argument że świat nauki próbuje zatuszować istnienie czegoś takiego bo zburzyłoby to całą dotychczasową wiedzę. Jest to oczywiście totalna bzdura, nauka nie działa w ten sposób, nauka niema ukrytych motywów, za rozwój nauki odpowiadają miliony ludzi którzy spierają się ze sobą i nawzajem próbują podważać teorię do momentu aż teoria nie zostanie na tyle udokumentowana by uznać ją za pewnik. Przykładem może być latimeria w której istnienie mimo doniesień, opisów świadków, środowisko naukowe nie wierzyło jako że ryba ta jest uznawana za żywą skamielinę, jest spokrewniona z bezpośrednim przodkiem ryb które wyszły na ląd i ewoluowały w pierwsze płazy - czyli jest starsza ewolucyjnie od dinozaurów. W doniesienia o istnieniu tej dziwnej ryby środowiska naukowe nie wierzyły przez blisko 150 lat do momentu aż wyłowiono jednego osobnika w 1938r. Zburzyło to całą dotychczasową wiedzę na temat ewolucji gatunków. Środowisko naukowe zawsze czeka na takie odkrycia. Niestety żaden naukowiec nie pomyśli nad przeprowadzeniem badań na istnienie takich gigantów, bo akurat ten przypadek jest tak niedorzeczny że nikt nawet nie zaprzątałby sobie głowy takimi myślami. Niestety praw fizyki i natury nie przeskoczysz.
to nigdy się nie upubliczni... ludzie musieli by poznać prawdziwą historię.... a na to szatan nie pozwoli.....
Odnalezienie tak wielkich szkieletów, zmieniłoby całą dotychczasową historię początków człowieka. Byłoby największym odkryciem współczesnego świata. Skoro o tym się nie mówi, to znaczy, że to jest jakiś jeden wielki fake.
3:25 nie jest izraelska armia ale faraona
Ps.Historia Starożytnego Rzymu,bądź Dzieje Starożytnego Rzymu.W sumie,kto by to spamiętał,wszakże w życiu swoim(wcale nie sędziwym)przeczytałem ok.50-ciu tysięcy różnych dzieł,założonych w wyrazie cichym,słowa pisanego.Pozdrawiam.
A,propos-boskich- potomków Nefilim.Historia Starożytnego Rzymu,opisuje scenkę rodzajową,jak jeden z Tytanów,zwany Kakusem Śmierdzielem,bądź Ludojadem,posiadł pewną kobietę etruską(przyszłą matkę Romulusa,i Remusa),i właśnie z nią kopuluje,gdy w tym czasie,w pobliżu przysiadł inny Tytan,zwany Herkulesem.Prowadził on właśnie duże stado wołów,które popędzał ogromny pies,i będąc znużony wędrówką,postanowił sobie,nieco odpocząć.Kiedy Herkules ujrzał działanie Kakusa,oraz usłyszał wołania o pomoc etruski,,niezwłocznie sam postanowił włączyć się do akcji,ubił Kakusa,oraz sam zajął jego miejsce,w sztafecie Tytanów.Względem całej tej sprawy,nasuwają się same,dwa proste pytania.Który,z tych dwóch Tytanów,jest prawdziwym ojcem Romulusa,i Remusa?Oraz pytanie drugie jest takie: Jaką w rzeczywistości odegrał rolę,w całym tym Historycznym Incydencie,ogromny pies Herkulesa?Historia Starożytnego Rzymu,dostępna jest w sieci bibliotek,oraz traktowana jako poważna rozprawa historyczna.Polecam.
Wszystko ładnie pięknie, tylko czemu nikt nie ma tych starożytnych ogromnych kości? Po necie są tylko zdjęcia, które przy jakimś wkładzie pracy samemu sobie można zrobić, wyrzeźbić czaszkę o ogromnych rozmiarów, cyknąć zdjęcie i już jest, ale jak przyjdzie co do czego to już oryginalne kości, ukradli , zaginęły kosmici zabrali i inne tłumaczenia...JEŚLI NIE MA DOWODÓW nie ma nic, jest tylko kolejna teoria jakich pełno.
Gdzie można kupić twoje książki?
Czy gdzieś w Polsce są miejsca, gdzie można byłoby znaleść zabytkową technologię Elohim? Coś co zostawili?
Dobra obora.

nabierajcie dalej debili...
Gdzie jest napisane że Samson pochodził z Lechistanu?
Najpierw sie poducz i poczytaj historie a przede wszystkim przeczytaj chociaz raz biblie czlowieku bos nawet zes do niej nie zajrzal a wypisujesz takie bzdury na tym filmiku z psiej laski ze zal dupe sciska. 
analogia to tego czegoś


https://www.google.pl/search?q=smok&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=NvYyVMWaOJPB7Aa4_oDAAw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1708&bih=789&dpr=0.8#facrc=_&imgdii=_&imgrc=IOw11byNsrEaBM%253A%3BXrqHyH8G-MFftM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.imperiumavalon.pun.pl%252F_fora%252Fimperiumavalon%252Fgallery%252F2_1270647068.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fnad-naturalne.bloog.pl%252Fid%252C339160115%252Ctitle%252CSmok%252Cindex.html%3B800%3B600


o * soki istnieją zakładajmy kosiło smoka !!!  4\10 są to obleśnie (stare fotomontaże) reszta troszke lepiej poziom painta nie notatnika
Super
"I powstanie wielu fałszywych proroków, i wielu zwiodą. A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony ' - Mt 24,32

Youtube: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA cały film 2014 RAPTOR STUDIO

Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
1.Olbrzymy Ludzkie, Giganci, Dawid, Samson, Tytani i Patriarchowie Biblijni - TYTUŁ
7m 35s - CZAS
248 - OCENA
153653 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.