Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
asteroida impact i apopois  nie mogą zniszczyć życia na ziemi i po pierwsz impact ma ominąć ziemie jak apopois!!!!!!!
to bóg rządzi tą planetą nie jakiś meteor bóg stworzył tą planete to chyba jej teras nie zniszczy to jego ziemia nie jakiegos meteoru pozatym jakby meteor wpadł w ziemską atmosfere to by się rospadł UWAGA KONIEC ŚWIATA NIGDY NIE NASTĄPI!!!!
Koniec świata miał nastompić 21 12 2012 ale tyraz mówią źe koniec świata nastąpi w 2036 i teź 2032 ale to duźo czasu ja to wiem bo ja jeztem nałkowcem


kijowe to ;/
naukowiec grajacy w metina hahaha. Pole magnetyczne jest nietykalne, Jego rola to ochrona nas przed wiatrem slonecznym, a asteroidzie to ono moze sobie co najwyzej grzywke poprawic :)
taak zginę już przeżyłem 2012 a teraz 13 :D
nigdy na własne oczy nie widziałem uderzenia asteroidy :D
Naukowiec który popełnia proste błędy ortograficzne... Nawet jeśli jest to pole magnetyczne to wyjaśnij jak wyginęły dinozaury ... Koniec świata nie nastąpi, co najwyżej Ziemi kiedy słońce wygaśnie ale to jeszcze dłuuugo do tego
Ma ktoś popcorn??
Chuj wiesz a sie wypowiadasz...
ehhh ludzie wy to macie nasrane we lbie widzicie? my jestesmy ziemi jest wokol nas pole magnetyczne gdyby go nie bylo to bysmy latali a te pole nas chroni jezeli walnie w pole ten astreoid to nic nam nie bendzie zatrzesie sie lekko ziemia nie bujcie zaby te wszystkie filmy to bzdura wiem co mowie bo jestem naukowcem :)
очередной новый дебилизм
w polsce przynajmniej będzie ciepło
Ok maybe the end is kinda unrealistic, but still great editing.
What's with the dislikes?
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Asteroid Impact / Uderzenie asteroidy HD - TYTUŁ
1m 32s - CZAS
14 - OCENA
16519 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.