Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
jaki klimacik na fleciku w tle ;)
Na pewno nie zabija. Nie uszkadza też nerek i wątroby, przynajmniej nie mocniej od alkoholu. Co do ilości spożycia, to już kwestia indywidualna. Na początek, jeden średni kapelusz wysuszony w temperaturze do 80'C. Symptomy; do 2godź. chęć wymiotowania, wysoka temperatura, senność oraz lekkie halucynacje, typu; wszystko duże, lub małe, rozszerzone źrenice, chęć snu i co się z tym wiąże - przyjemne wizje. działa około 6 godź. zdrówko;)
milo sie oglądalo ;] widze podobne podejscie do mojego;] rowniez zamierzam muscarii probowac:] polecam psylocybinki i pozdrawiam;)
Precyzja prawa przyciągania nadal mnie zadziwia swą siłą i precyzją :) Poprosiłem i zostało mi dane :) Dzięki!!!! Lecę zobaczyć co masz na blogu.
RESPECT :) Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały, eksperymenty oraz wielką dawkę wiedzy na temat naturalnych surowców roślinnych o których większość naszej cywilizacji zapomniała. W Polsce trzeba uświadamiać oraz edukować ludzi z zakresu dobrodziejstw naturalnych, bowiem to w nich są korzenie naszej egzystencji. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz siły w prowadzeniu fascynującego bloga.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Botaniczna Galaktyka - Amanita Muscaria - TYTUŁ
4m 14s - CZAS
13 - OCENA
1840 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.