Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Co z tego że  wykryjemy wcześniej Asteroidy które uderzą  w Ziemię .......    tylko po to by zdążyć się  pomodlić>>>>
Nie no, Apofis, ja ciebie na urodziny nie zapraszałam, tylko bez fajerwerków proszę -.-
Haha NauKOwcy są śmieszni żyją po 60 lat a mówią o 4 latach miliardów wstecz ;)
w 2036 roku asteroida o srednicy ponad 300 m, uderzy w rejonie Morza Martwego , lej o głębokosci 200 metrów, i w promieniu do 50 km. wszystko zamienie sie w pył !!!!!
Co to kurwa jest tona sześcienna ( 14:54 )??!! Film dla debili. Eksepryment idiotyczny. Nie oglądam dalej :/
hehe, na księżycu trzeba było wylądować ale o planetach odległych o tysiące LŚ to sypią jak z rękawa
41:08 Czy temp. słońca ma tylko 3 tyś °C ? Ten film to paranaukowy farmazon dla amerykanów.
Wyliczyli trajektorię lotu asteroidy 10 lat na przód. Ci sami naukowcy nie potrafią przepowiedzieć pogody. Co za bzdura. 
Ta tak jak gadali znawcy że w 2012 będzie koniec świata co..... Teraz im wstyd to wymyślają datę na próżno .
Nikt nie wie jak to się zdarzyło w innych filmach gadają że to Nemesis Planeta przelatywała koła asteroid i je zepchnęła i jeszcze inni powiadają że tan to ale brednie nie wiedzą co mówią.
A tak na prawdę nigdy się nie dowiemy bo nie potrafimy jak człowiek z człowiekiem się dogadać nie potrafi .a co dopiero hehe
Film jest stary. Znamy przyczynę wielkiego bombardowania. W młodym układzie słonecznym istniało więcej planet niż jest to obecnie. Dwa wielkie olbrzymy naszego układu Jowisz i Saturn wpadły w tzw. rezonans orbitalny 2:1. Spowodowało to wyrzucenie poza układ słoneczny co najmniej kilku planet wielkości Marsa , zmieniła się kolejność planet. Neptun i Uran oddaliły się od słonca zamieniając się kilkakrotnie miejscami. Nie istniał wtedy jeszcze pas asteroid między Marsem a Jowiszem, cały kosmiczny gruz był zgromadzony w obłoku Oorta. Rezonas orbitalny wypchnąl ze stałych orbit  setki milionów komet i asteroid, które ruszyły w głąb układu słonecznego. Częśc z nich została z powrotem wyrzucona w daleki kosmos, cześć spadła na planety zewnętrzne, pozostałe utworzyły pas asteroid między Marsem a Jowiszem. Także powtórne bombardowanie nam nie grozi, orbity planet są na tyle stabilne że mamy spokój na następny miliard lat lub więcej. To co jest groźne to nieliczne komety z Obłoku Oorta i asteroidy z pasa Asteroid, które wskutek oddziaływań grawitacyjnych zostały teraz wytrącone ze swych orbit i które Jowisz odrzuci w naszą stronę w wyniku "procy grawitacyjnej".
Super
Po prostu De...e w Ameryce jest pare bomb atamowych które można by późcić na te asteroidy. Ale nie po co lepiej żeby je użyć na wojne co tam asteroida która może zniszczyć Ziemie lepiej myśleć o wojnie. A tak na poważnie przecież można je wysłać na asteroida tą bąmbe żeby rozwaliła ją.
niestety, prawdopodobieństwo że takie toto pacnie w USA jest niskie.
eu quero em portuguesssss
czy jest sens ratowac ludzkei życie?
No ok ale ten kawałek co dotarł z księżyca na ziemie i nic się z nim nie stało gry spadał w naszą atmosferę ? nie spalił się jak cała reszta pierdołów która do nas wpada?
Obiekty "nijo" - nie idzie tego słuchać. Po polsku to obiekty NEO, a nie nijo, nuja ninio, jak lektor czyta.
joł falom akustycznym w próżni :D
zespol muzyczny warszawa, jak nie zerknij tu

Dane:
BURZA PLANETARNA - seria Szokująca Ziemia - TYTUŁ
45m 54s - CZAS
166 - OCENA
145805 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.