Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
"Morza Spokojnego" O KURWA XDDD
"kto zbudował księżyc "
Kurwa.... no bez lektora ??
może  na  księżycu jest życie bo 2 amerykanów zginęło ale to prawdopodobnie historia-,-
Moim zdaniem, wszystko co SOWIECKIE jest do D.... ! Dlaczego? Kłamią na każdym kroku - propaganda! Sami nie mogą to  robią wodę z mózgu. SOWIETY. Szkoda słów!
Niestety, ale ci ludzie na filmie przeczą naukowym źródłom o mechanice Księżyca oraz o jego budowie geologicznej:

1) Księżyc nie ma orbity kołowej, wręcz przeciwnie, jego orbita ma większy mimośród niż ziemska wokół Słońca (innymi słowy Ziemia ma orbitę bardziej zbliżoną do koła), ponadto mimośród orbity Księżyca wokół Ziemi zmienia się czyli orbita Księżyca jest bardziej skomplikowana niż orbita Ziemi wokół Słońca.

2) Nie jest prawdą, że tylko Księżyc obiega planetę macierzystą zwrócony tą samą stroną, podobnie jest z większością satelitów II rzędu.

3) Nie jest prawdopodobne, aby Księżyc był pusty pod skorupą. Świadczy o tym jego masa, a masę łatwo wyliczyć z ruchu orbitalnego, siły pływów, gęstości itp. Ponadto ogromne trapy bazaltowe (tzw. oceany i morza) świadczą o aktywności wulkanicznej, a więc skalnym ciekłym płaszczu Księżyca ponad 3 mld lat temu.

Dobrze by było, żeby autorzy filmu i wypowiadający się w filmie wytłumaczyli się z tych fejków, bo ośmieszają w ten sposób dowody na ew. istnienie życia na Księżycu, do których faktycznie zaliczają się zdjęcia, filmy i zeznania świadków z NASA.

ruskie gówno propagandowe
ksiezyc to planeta wojenno transportowa reptylianow zwanych biblijnymi bogami na ziemi, reptylianie i ich przywodca wredny bandyta yahwe zwany panem w bibli i allahem w koranie, ksiezyc przylecial z BOOTES 13000 lat temu i od tej pory biala pozeusowa rasa slowianska i inne sa kontrolowane przez nich i ich bioroboty szaraki, wszystkie religie to wymysl yahwe i szarakow, sluza ssaniu energi z nas za tzw ochrone przed innymi diablami ET rowniez chcacymi ssac energie, szaraki z porwan i gwaltow na bialych otrzymali azjatow bardzo niestabilna i schorowana rase sluzaca im celom glownie pozyskiwanie cennych metali i pozbywanie sie prawdziwych ziemskich ras to jest bialej czarnej i czeronej, ksiezyc w srodku jest zagospodarowany jak kazdy statek kosmiczny i wzmocnionu cyrkonem i tytanem jak wyglada w srodku wystarczy wpisac w YT vatican sphere, yahwe kontroluje watykan paiezy przez nocne transmisje z ksiezyca w ktorych kaze papiezowi cos zrobic jak sie nie zgadzaja to sa paralizowani, to samo z zydami i saksonami bush obama itd jak sie nie zgodza to paraliz i zaraz sie godza a jak odmawiaja wspolpracy to sa kopiowani zabijani i wymieniani na klona, bandyta yahwe wysadzil juz planete phaeton miedzy jowiszem i marsem to samo czeka ziemie jak juz wyssia wszystko z ziemi co jest do wyssania, reptoidy wykorzystuja pole ochronne ziemi dlatego sa tak blisko do niej przycumowani , nawet reptoidy wezowe napisaly w swojej bibli w psalmach ze jak ksiezyc bedzie juz wypelniony to odleci ale ktory tzw xstian do tego doszedl wiekszosc nawet nie czytala w co wierza, pisze tez ze srebro i zloto naleza do pana reptoida yahwe,  ilu to wie ? takze jak cumowali ksiezyc to byly tsunami i trzesienia ziemi ktore pogrzebaly nie jedna cywilizacje to samo bedzie jak ksiezyc bedzie odlatywal
Dlaczego księżyc posiada tak dużą ilość kraterów?  Jako nasz satelita i ziemia powinna mieć ogromną ilość kraterów. A ich nie ma. Dziwne?
Ja tam mieszkam drodzy dawni czerwoni towarzysze a teraz czerwono-biało-niebiescy bracia kałmucy.
Już kiedyś trafiłem na coś takiego że Amerykanie zostali przepędzeni z księżyca :))
W dzisiejszych czasach NASA dysponuje chociażby teleskopem Hubble'a i nie kieruje go w stronę księżyca a dzięki temu mogliby zrobić super dokładne mapy i zdjęcia : )) 

Odkryli tam coś czego sami się boją to wyjaśnia dziwną ciszę w sprawie kolejnych wypraw na naszego satelitę
Ciekawe, kto tu robi ludziom wode z mozgu - Amerykanie, czy Rosjanie. A moze dzialaja wspolnie w tym temacie?
 Ciekawe ze ruski tam nie spotakali lenina czy stalina !!!!!
xiężyc nie istnieje :) to tylko wytwór chorych umysłów.
bzdura oparta na kłamstwie :D - czy ktokolwiek z ludzi stanął na powierzchni Księżyca?
...ciekawa sprawa , że wspaniali Amerykanie latali sobie tam jak do sklepu po świeże bułki :D , podobno 6 razy byli :D 
- i ruscy i amerykańcy puszczali rakiety z programem wylądowania i efekty były takie , że to się im nawet udawało... tyle że nie potrafili wylądować bez awarii aż tu nagle stał się cud i dzielni Amerykanie wylądowali załogowo i to za pierwszym razem! i jeszcze wrócili! całe tabuny naukowców biedziły się latami bez sukcesu a nagle jakiś poddany rozmaitym przeciążeniom i stresowi Armstrong zobaczył Księżyc z bliska i z okrzykiem "Tak lądują debeściaki!" wziął i wylądował:D :D
- Panie Armstrong , czy widział pan gwiazdy z powierzchni Księżyca?
- Gościu , mieliśmy taki zapier*ol , że nie nikomu nie przyszło do głowy się rozglądać...a zresztą tam jest taka dziwna atmosfera , że nawet cień pod słońce pada , a dla równowagi tam gdzie ten cień powinien normalnie być to akurat Słońce oślepia i ty jeszcze mi dupę zawracasz z jakimiś gwiazdami!
... a jeszcze jakiś kamerzysta tam został i nakręcił jak "lądownik" (tak jakoś dziwnie bujający się na jakiejś linie) oderwał się od "Księżyca"...a z kamerzystą została amerykańska flaga majestatycznie łopocząca na łagodnym słonecznym wietrze...
jedna wielka mistyfikacja , ot i tyle...
Wysłać tam ludzi z kamerami hd i przekaz na żywo.Nie zrobią tak wiadomo dlaczego ;-) 
technicznyje ustrojstwa, jaki to fajny jezyk... a tak powaznie to nie ogarniam juz  nic,co program to inna teoria. musze usnuc swoja wlasna i opublikowac
Ruscy vs. USA
zerknij tu, jak nie zerknij tu

Dane:
Czarny Księżyc -- Ukryta prawda przez USA - TYTUŁ
11m 14s - CZAS
152 - OCENA
193214 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.