Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Wspaniale ! Żydożercy się obudzili ! Żydów w Polsce już nie ma, a antysemityzm jak zwykle. Leczcie się !
Autorowi filmu polecam blokadę komentarzy, bo często wychodzi brak kultury i słoma z butów.
Przydałby się odcinek o dorobku Eskimosów, albo mieszkańców Burkina Faso.
Polskich żydów? większyość z nich ma niemiezkie nazwiska ;-;
NIE BYŁO I NIE MA  POLSKICH ŻYDOW.
Ci żydzi są z polin  co u nich oznacza miejsce popasu jak u Cyganow a jesli sa polskojęzyczni to znaczy że ambitni rodzice postanowili "przechścić się " aby awansować w organizacjach rzadowych państwa zamieszkiwanego.W judaiźmie
tego rodzaju mechanizm asymilacyjny dla zysku,zarobku jednej osoby jest traktowany jako zysk calego plemienia i zmuszany jest do dzielenia sie zyskiem  w KAŻDY mozliwy sposob. na ogół niszczacy w sposób podstepny tuziemcow.
I znowu propaganda żydowska lub zachodnia sam już nie wiem . Jaki Polak szczyci się tym że obca nacja czegoś dokonuje . Żydostwo zniszczyło carską Roję teraz niszczy Ukrainę a kiedyś upomni się o ziemie Polskie  . Nie wierze że Polak zawdzięcza coś żydom . Polacy świetnie się organizują np państwo Piastów              Błąd Polaków polega na tym że chce być jak inni Nacje nie wybierając własnej drogi . Nasze "własne drogi " prowadziły zawsze do wielu korzyści Polska 16 wieku , która nie miała kompleksów ani technologicznych ani gospodarczych . :D Wiec nie patrzmy na żydów z podziwem tylko plujmy im w twarz tak jak oni nam .
Już ja wiem, na czym polega "geniusz" żydostwa. Polega on na bezpardonowym rugowaniu gojów w kraju osiedlenia z wszelakich instytucji. Jak jakiś Żyd dostanie się do jakiejś instytucji, to po jakimś czasie nie ma tam gojów - samo żydostwo. Na tym polega ich szczególny talent: etniczny nepotyzm, pasożytowanie na gojach i wmawianie, jacy to oni są szczególni.
chyba zydzi zaplacili za ten material a teraz czekam na 10 zydolewakow ktorzy zniszczyli ten kraj
Warner Bros. zostało stworzone przez braci Warner vel Wonsal z Krasnosielca. Osobiście uważam, że gdyby Polacy mieli tyle zaufania do siebie co Żydzi, to byśmy byli w innym miejscu. W każdym podręczniku do ekonomii pisze, że podstawą rozwoju gospodarczego jest własnie ZAUFANIE. Żydzi przed wojną tworzyli siatki handlowe w całej europie, a po wojnie w USA.
Warto docenić tych, którzy wnieśli wkład w dzieje świata. Tym bardziej, że urodzili się na ziemiach polskich! Ja tam dziekuję za tą informację, a komu się nie podoba, jego sprawa.
Zamenhof Vivas! 2:40
zyd jest zydem.now they cooking world war 3.n.w.o. is coming
z tym geniuszem od szczepionki p-ko polio to bym nie przesadzał. Od lat wiadomo, że skuteczność tej szczepionki jest żadna a sama choroba zaliczana jest do tzw. "chorób brudnych rąk" i skuteczniejszym "szczepieniem" od samej szczepionki jest zwyczajne mycie rąk i utrzymywanie należytej higieny. Od początku XX wieku tj. odkąd dostęp do bieżącej wody w mieszkaniach zaczął stawać się standardem - zachorowalność zaczęła spadać a ten fakt wykorzystano do promowania skuteczności tegoż specyfiku.

Dzisiaj - zależnie od potrzeb - wciska się kit, że dzięki szczepieniu świat uwolnił się od polio. "Zależnie od potrzeb", ponieważ odkąd w Pakistanie zaczęły narastać nastroje antyszczepieniowe nagle okazało się, że akurat właśnie tam (!) polio nie zostało wyeliminowane :D. Najpierw polio zniknęło z powierzchni planety a tam, gdzie oburzano z powodu jej szkodliwości - choroba nagle znikąd się pojawiła (???!!!).

Ale to tak na marginesie...
jebać jude
Przypomnę że niejaki Edison ukradł Tesli pomysł na prąd zmienny i ogłosił się, przy wsparciu Morgana, ojcem elektryczności. Żadne z wielkich odkryć nie jest autorstwa jednostki. Żydzi w USA decydowali o tym kto ma być bohaterem , a kogo zepchnąć na margines. Prace wyżej powołanych naukowców finansowali Żydzi nie kierując się empatią  ale dla pieniędzy. Teoretyk Albert Einstein , nazwany przez Teslę idiotą , został wypromowany przez potężne lobby żydowskie. Do dziś trwa mit Einsteina podparty badaniami o niezwykłym jego mózgu, za co Żydzi zapłacili spore pieniądze. Generalnie Żydzi podtrzymują mit o narodzie wybranym , lubią wszędzie pokazać swoje osiągnięcia. Od lat wiadomo że maskują skutecznie prawdę. W filmie American Hustle Robert De Niro pyta Żydów, podstawiających mu "lewego" Araba, czy to jest poważny interes , bo z nimi nigdy nic nie wiadomo, mówią jedno wychodzi co innego.
Jak to kurna Polski żyd? Czy jeśli ja mieszkam w Anglii, lub moje dziecko które się tu urodziło to jesteśmy teraz angielskimi Polakami? Tylko durny polak może wymyślić tak nazwę. To byli zwykli żydzi mieszkający w Polsce. 
Brakuje mi tu Romana Polańskiego.
jak moze byc polski zyd? to tak jak murzyn z grenlandi
Jestem pod wrazeniem i ciesze sie ze to obejrzalam ,taka mala lekcja pouczajaca.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Dziesięciu polskich Żydów, którzy zmienili dzieje świata [Ciekawostki historyczne #14] - TYTUŁ
5m 9s - CZAS
263 - OCENA
42515 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

legendy.