Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Gdyby to Anglię zaatakowano to Polacy rzucili się do walki. Ale gdy było na odwrót to nie kiwnęli palcem.
2:27 awesome
może powinni dodać "owocowych" żeby zadowolić Twój brak domyślności;)
Z przyczyń ekonomiczno-finansowych reaktywacja naszej kapeli nie dojdzie do skutku,także ten tekst może ktoś wykorzystać dla potrzeb swojej kapeli.
ODSIECZY NIE ! KRES ZACHODNIEJ EUROPY , JEST TAK BLISKI . NAWOŁUJĄ DO DŻICHADU ,BUTNI ISLAMIŚCI . PRZYWLEKAJĄ I FORSUJĄ ,TE SWOJE OBYCZAJE . ŻĄDAJĄ PRZYWILEJÓW , CHOĆ TO NIE ICH KRAJE . CZY CHCECIE NOWEJ , ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ? PILOCI NAD ANGLIĄ , MAJĄ WSŁAWIAĆ SIĘ MĘSTWEM ? POŚWIĘCEŃ SPOD TOBRUKU ? KRWI- MONTE CASINO ? KUPCZYLI NAMI W JAŁCIE ,NA POCHYBEL SKURWYSYNOM !
TA EGZOTYKA MAMI , POWAB SAHARY KUSI , SPACERUJE HASAN - OBOK BIAŁEJ MAMUSI . CO TO ZA MENTALNOŚĆ -A MOŻE TRĘDY NOWE? TE ŚWIATŁE EUROPEJKI,W JASYR IŚĆ GOTOWE. STATUSY - UCHODZCÓW , SOCJALE-MIESZKANIA . TA PRÓŻNA ENKLAWA ,LICZNIE SIĘ ROZMNAŻA . W CZASIE RAMADANU , SPRÓBUJ PRZEJŚĆ ULICE . NA KTÓREJ NIEWIERNI , CHYLĄ SWOJE POTYLICE .
Byłby nowy Grunwald i byłyby nowe Płowce Gdyby nie te bombowce I gdyby nie te czołgi Które tu przyszły znad Wołgi
śmierć zdrajcom Ojczyzny
Kolejny dobry zespół grający metal/rock patriotyczny/historyczny, który odcina się od porąbanych neonazistów. Oby tak dalej. Chyba kupię waszą najnowszą płytę ;)
Nikt kto choć trochę zna historię Polski nie liczy na nigo poza nami samymi. Zawsze Polacy mogli liczyć tylko na swój Naród i na nic więcej. Współczuje tym żołnierzom z września 39 -większość z nich w przeciwieństwie do cywilów wiedziała ,że ANGOLE ZNÓW NAS ZDRADZĄ.WIEDZIELI BO JUŻ RAZ ANGOLE ICH ZDRADZIŁY,PODCZAS WOJNY POLSKO-BOLSZEWICKIEJ wygranej przez nas,tylko my zatrzymaliśmy to czerwone podłę kurestwo przed opanowaniem Europy.Rząd Angli oficjalnie nas oskarżył o imperializm i nie pomógł
Pieprzone angole !!!
Wdeptany będzie przez prawo łeb węża.
Bo Polacy bronili angli? Gdyby nie nasi lotnicy to by nie mieli łatwo (może by nawet nie wygrali).
Angole to jebane tchórze. Nawet gdy polscy lotnicy walczyli dla angli, to to potem zażądali (te angielce mendy) kasy za zniszczone maszyny, amunicje i paliwo. ANGOLE TO CHUJE!!!
mimo wszystko przeniósł bym się w tamte czasy...
Forteca!!! kiedy zaczniecie koncertować ,chcę was jeszcze zobaczyć na żywo,,,,,,,,,
@Mr007matimati A czy ja się o to pytam?
@Antynaziolstadionowy Demokracja kończy się na socjalizmie. (PO, PiS, SLD, PSL, PJN, ideologia tych partii to socjalizm)
@Zenchem Skrzywila ich historia, tak samo jak nas.
@Zenchem Zkrzywila ich historia, tak samo jak nas.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
FORTECA - SŁOŃCE WRZEŚNIA - TYTUŁ
5m 36s - CZAS
230 - OCENA
71599 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

http://opryski.rolnicy.com.