Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Aż się zalogowałem żeby skomentować ...
Jestem otwarty na alternatywy a nie brednie. Pan John (swoją drogą nie dziwne że ukrywa się pod pseudonimem) wykazuje tak poważne braki z zakresu podstaw fizyki że 15 minut filmu to aż nadto. Podobało mi się określenie przyczyny poparzenia operatorów telegrafów - napięcie statyczne? sprzężenie zwrotne?
Proszę poczytać sobie jak dziś się buduje sieci energetyczne i jak je zabezpiecza.
Proszę sprawdzić co naprawdę oznaczają określenia których Pan używa i nie siać dezinformacji.
... lub zająć się z lepszym powodzeniem kwestią podskakiwania w pociągu jadącym być może po wyboistych szynach.
są takie układy w elektronice jak przeciwprzepięciowe stabilizatory napięcia przy możliwym dopuszczalnym prądzie ,nadmierny wzrost U1 powoduje przerwanie łącza z zachowaniem układu,wystarczy wymiana obwodu. W sieci energetycznej stosuje się  od 2003 roku przeciwprzepięciowe moduły Geartza z reakcją 0,002 sekundy .
Transformator można uszkodzić poprzez zwarcie obwodu wtórnego lub brak obciążenia przy impulsowym zmiennym napięciu pierwotnym .

SKOŃCZCIE BREDZIĆ PANOWIE
Mariusz Polak ma rację. Wszystko tłumaczy kosmologia plazmowa. Wiedział to Nikola Tesla, wiedzieli to nasi przodkowie i wiedział to Edward Leedskalnin. Potwierdzają to eksperymenty.
Nie ma czarnych dziur, jest to wymysł, aby zagmatwać działanie Wszechświata, pozwalający na wyłudzanie funduszy obywatela (leminga, demokracja) na bicie piany. Wszechświat działa na zasadzie obecnie znanej fizyki. Na Ziemi, w Układzie Słonecznym, nie ma żadnych czarnych dziur. Astronauci czarnych dziur nie zaobserwowali, Kosmiczny Teleskop Hubble także. Szczegółowo opisane jest jak powstał Wszechświat, Słońce, Ziemia, Księżyc, że nie ma czarnych dziur, itd w książce ,,O POWSTANIU SŁOŃCA, ZIEMI I KSIĘŻYCA,,
Dobry był program dopóki nie zaczęło się mendzenie o oczyszczaniu planety i sprawiedliwości społecznej.
A skąd w takim razie wynika ten odstęp między czarną dziurą a płaszczem?
Zgadzam się z tym, że mogłoby się coś takiego ludziom przydać. Czasami trzeba zrobić krok w tył by móc posunąć się o dwa kroki do przodu.
Wy, którzy tak węszycie spiski tu i tam daliście się nabrać. Co pouczacie, zrobiliście się w konia przez agencje NASA. Od początku manipuluje opinią publiczną, od momentu powstania, lot na księżyc itp. A teraz zrzucają winę na Słońce przez swoje eksperymenty z bronią atomową w atmosferze Ziemi.NIC SIĘ NIE STANIE! A jeżeli padnie sieć energetyczna to będzie to sabotaż. Co z wami ludzie?!
''nic sie nie wydarzy(...)oj dzieje sie, dzieje'' :D
Nic się nie wydarzy, ziemia łagodnie przejdzie podniesienie swej wibracji, równocześnie dojrzeją ludzie, promeniowanie dochodzące do ziemi uruchamia wyższe wibracje człowieka. Kto nie będzie chciał podnieść swe wibracje, poprostu na tej ziemi umrze. Pozostali przeciwstawiać będą się wyzyskowi i chciwości elit. Brazylia czy Turcja to początek i zapowiedź, oj dzieje siędzieje :-):-):-):-)

WKOŃCU Kurw. global news !
To nie grawitacja jest spoiwem trzymającym ten świat do kupy. Istnieje siła miliardy razy mocniejsza od niej. Siłą tą jest PRĄD ELEKTRYCZNY oraz tworzone przezeń pole elektromagnetyczne. Według modelu elektrycznego gwiazdy nie są piekłem nuklearnej fuzji, a jedynie transformatorami energii - prądu elektrycznego, który przepływa przez wszechświat niewyobrażalnie wielkimi strumieniami.
Elektryczny model w łatwy sposób pozwala wyjaśnić nie tylko zjawiska astronomiczne i działanie wszechświata, ale także mity i wizerunki bóstw sprzed tysięcy lat. Wtedy to nasi praprzodkowie widzieli na niebie plazmowe zjawiska dziś już nieobecne... watch?v=jr908z5rowA
, jak nie zerknij tu

Dane:
Global News & John Veto - Słońce - 13.06.2013 - TYTUŁ
m s - CZAS
34 - OCENA
13188 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.