Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Puścić gdzieś babę... :)
Najbardziej podobał mi się brak dźwięków typu, wybuchy, trzaski, świsty itp. bo w kosmosie dźwięk się nie rozchodzi. Wszystko zostało zastąpione dopasowaną ścieżką dźwiękową. Wyszło to rewelacyjnie.
film dla ludzi genetycznie ułomnych - wszystkie stacje na tej samej wysokości co do 30 m ,satelity również ,kobita umie obsługiwać 3 stacje wyludnione ,ogrzane czekające na nią niczym domki w górach z kominkiem...25 minut na przewijaniu -dno !!!
Film naprawdę dobry,ale co do niesamowitego realizmu jestem troche sceptyczny...W 2010 w IMAX emitowany był film "Hubble" z wyprawy naprawczej teleskopu,polecam zainteresowanym,bedziecie miec porównanie,jak to wygląda naprawde..
ZAJEBISTY
Film Rewelacja! Efekt przebywania w kosmosie za 30zl. Efekty specjalne miazdza i ten niesamowity realizm. Polecam wszytskim jak ktoś chce przezyć lot w kosmos!
Niestety mam obawę, że ten zwiastun opisuje ten film w całości - oczywiście w skróconej formie.
Muszę przyznać, że zrobił na mnie wielkie wrażenie. Przepięknie odzwierciedlony obraz Ziemi, świetne efekty 3D i muzyka. Może natomiast nie spodobać się tym, którzy wybiorą się ten film z myślą ,że zobaczą coś w rodzaju "Transformers" lub high tech z daleko oddalonej przyszłości. Moje odczucia po obejrzeniu filmu? Jak dobrze, że jestem tu, na Ziemi, w ciepłym domu...i działa na mnie takie ,a nie inne prawo grawitacji ;p Polecam.
świetny film :D \
Grawitacja cały film ------> bit.ly\1fo5DRY
Film niesamowity, do obejrzenia na bit . ly/ 18aezpl (wystarczy usunąć spacje) :)
Bardzo dobry film, polecam! Jeśli ktoś oglądał Misję na Marsa i podobały mu się efekty i widoki po wyjściu w przestrzeń na marsjańskiej orbicie, tu będzie zachwycony. Co prawda mógłby być jeszcze jakiś wątek, troszkę dopowiedzenia, ale i tak nikt nie pożałuje. Film dopracowany w szczegółach - widać np. odwróconą Bullock w kropelce wody, która przelatuje sobie w stanie nieważkości...
dziś byłem na tym w kinie,treść oceniam na taką sobie ale efekty 3D są klasa, ciary chodzą jak się ogląda, warty zobaczenia go w kinie. polecam
No dobra, obejrzałem zwiastun, i co się dzieje dalej? Przez 50 minut se latają i pitolą? Był już ktoś?
Ona tylko troszkę zmieniła swoją orbitę
Gdzie tutaj widzisz jakieś rażące bzdury??
na pewno nie pójde do kina, zmęczyłam się oglądając tylko zwiastuny.

Będą se siedzieć tam aż im się nie skończy prowiant
lubie takie realistyczne kosmiczne klimaty - pójde na to
http://www.szkolpol.pl, jak nie zerknij tu

Dane:
Grawitacja - Zwiastun #2 PL - TYTUŁ
1m 49s - CZAS
90 - OCENA
81315 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.