Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Wszystkim zainteresowanym filozoficznym wytłumaczeniem powstania wszechświata polecam zapoznanie się z 'Metafizyką unicestwienia' niemieckiego myśliciela Philippa Mainländera. Są to jedynie teologiczno-naukowe dociekania i w wielu kluczowych aspektach zupełnie się z nimi nie zgadzam, ale może dać to do myślenia wszystkim ograniczonym do skrajności umysłom.
Przed wielkim wybuchem nie istniało nic, czyli coś musiało powstać z niczego. Szach-mat ateiści ;)
No skoro przed wielkim wybuchem czas nie istniał, to co uruchomiło czas i ten wybuch, który stworzył gwiazdy i nas ludzi.
JESTES KOSMITA KTORY BUDZI SIE Z HIPNOZY
KONIEC SWIATA TRWA
6/3-2015 Ludzie sa kosmitami w stanie hipnozy,gdyz Ziemia jest iluzja i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistosci.Dyskutuja codziennie o problemach i smierci ktore sa ILUZJAMI stwarzanymi przez vibracje Ego. Struktury Ego dzialaja na ich swiadomosc i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.Nie mozna zakonczyc konfliktow ktore sa iluzjami,ale iluzje przestana egzystowac.
Vibracje Ego stworzyly u czesci kosmitow stan hipnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.
Proces upadku struktur Ego trwa.KOSMICI BUDZA SIE ZE STANU HIPNOZY i dolaczaja do wymiaru rzeczywistosci.
Kosmici w hipnozie na Ziemi sa odizolowani od rzeczywistosci i dlatego nie maja kontaktu z egzystencjami we Wszechswiecie.
Barbara Santana-nazwisko-imie-cialo-zdjecie-wyglad sa iluzjami.Jest forma egzystencji rozpuszczajaca Ego struktury.
How Do Universe- The First Jeb Jebut !
Bog rzekł "Niechaj sie stanie światłość"....... I buuum. 
Ci wszyscy naukowcy bardzo dziwnie gadają.
Wiedzą że coś było ale niewiedzą gdzie jak i kiedy.
Dla mnie coś z nimi nie tak.
To jakieś czary.;-)
Pytanie za 10 pkt.: jeśli oddalanie się od siebie galaktyk dowodzi "wielkiego wybuchu", to gdzie w tej teorii jest miejsce na galaktyki, które przybliżają się do siebie (np. Droga Mleczna i Andromeda)???
A skąd wzięła się ta energia, która była przed wybuchem?
Ten komentarz pochłonie cały internet :D
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak naprawdę działa Wszechświat to odradzam oglądanie serii powyższych pseudonaukowych dezinformacji z dicsovery i polecam zapoznać się z tym filmem dokumentalnym https://www.youtube.com/watch?v=k4dAwh_iQ-Y
Grawitacja, to jest chyba jedyna sila obecna w calym Wieloswiecie, we wszystkich Wszechswiatach i we wszystkich wymiarach, jakie istnieja. Jest wszechobecna, po prostu.
to jest sprzeczne z logiką ,aby uwazac ,ze "wielki wybuch" chcial tego ,abysmy mogli chodzic po ziemi ,rozmnazac sie ,jesc i robić co się chce ...Sam w sobie jest sprzeczny z logicznym tokiem myslenia ,kto wymyslil tą teorie ,ale ona jest nie kompletna ,bzdurna i pozbawiona sensu ,nie wspomnajac o tym po co to niby powstało? Bo chciało tego nic ?pozdro rozwazan
Kiedyś w swoim czasie nadejdą wielkie nadprzyrodzone wydarzenia związane ze słońcem, księżycem i gwiazdami - słońce i wszystkie gwiazdy zgasną w nadprzyrodzony sposób zanim powróci Zbawiciel Pan Jezus - m.in to będzie znakiem nawet dla największych buntowników _____ Google : Molekularne maszyny wszechmądrość Zbawiciela _____ Google : historia Jonasza to nie mit blogspot
Znakomita seria.Czy ma ktoś cała,a przynajmniej najnowsą serię...no i 2-ga.Bede wszieczny za kazde info.Dziekuje za wstawkę filmu.Pozdrawiam.

bursztyn, jak nie zerknij tu

Dane:
Jak działa Wszechświat S03E04 - Pierwsza sekunda 2014 LEKTOR PL - TYTUŁ
43m 29s - CZAS
83 - OCENA
44873 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.