Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
16:20, laska wyraźnie mówi że nasza galaktyka ma około 100tys lat świetlnych(co się oczywiście zgadza) a lektor że ma KILKA SET tysięcy LS... niby pierdoła i błąd w tłumaczeniu ale jeśli staramy się przekazać informacje zawierające odległości, ilości, masy itp to wypadałoby się skupić i przetłumaczyć to jak należy.
Mnie telewizor jest potrzebny do sportu i tyle
"milkomeda" hahaha nie wytrzymalem ;D
Fajnie fajnie tylko  co z tego jak nic nie jest i nie będzie zaobserwowane. Czy czujecie to uczucie zamknięcia na ziemi z powodu odległości wszędzie gdzie można wyruszyć? To nie uczucie wielkości kosmosu ale zamknięcia ziemi w przestrzeniu.
Zaraz zaraz, to naukowcy nie wiedzą jak powstały galaktyki i kwazary, ale wiedzą, że przed ich powstaniem miało miejsce coś takiego jak "wielki wybuch"? O.o
ja telewizor wywaliłem do kanału
Dobrze że wyrzuciłem telewizor przez balkon współczuję tym co oglądają te pranie mózgu i reklamy ponad progowe . Youtube zródło info. Thanks for video bro 
I znowu jakiś katociemniak się musiał trafić. Nic, jeszcze trochę ... Bo oświeconych przybywa z każdy dniem.
.propaganda mass mediów m.in onetu, wp, ale i telewizyjna jak National G. karmią ludzi propagandą że są miliardy planet podobnych do ziemi - te "miliardy" to mit - wielkie liczby mają pobudzać wyobraźnie i przytłaczać człowieka ale prawda o tych "miliardach" jest inna - Ziemia i jest położenie nie są czymś banalnym ------ wpiszcie w wyszukiwarkę : "Forum wyjątkowa Ziemia nie ma miliardów planet takich jak ziemia"

Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Jak działa Wszechświat S03E07 - Droga Mleczna 2014 LEKTOR PL - TYTUŁ
43m 33s - CZAS
85 - OCENA
58920 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.