Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
ej trzeba być śmiertelnie poważnym, troglodytom, żeby nie załapać, że to jest zrobione dla jaj , nawet nie oglądam . wystarczą komentarze.
Fota kartofla
2:41 "Tylko kto ma obecnie na Ziemi technologię umożliwiającą tworzenie takich instalacji w kosmosie?" Odpowiedź jest prosta: Ruski, Chińce i Japońce :D
To na pewno Żniwiarz. :D
Ta tajemnicza sfera wygląda jak niemiecka morska mina magnetyczna. Iron sky jak ch*j
"Kulka" jest rzeczywiście spoko, ale mnie to zastanawia coś innego - 1:36 do 1:50, prawa część obrazu, mniej więcej środek wysokości. Na powierzchni widać inną anomalię(?), przypominającą kształtem dzwon, z wnętrza którego wystaje jakaś tuleja czy coś podobnego.
co to za muzyka? podoba mi sie
raczej kiepskie foto-moto....
nawet powtarzam nawet jesli oni tu przylatuja to tylko w formie takiej aby zobaczyc czy juz sie wybilismy oni nas traktuja jak my mrowki na ziemi skoro maja lepsza technologie to pewnie szukaja lepszych rzeczy w kosmosie niz Mietka z Genkiem pod monopolowym moja teza.
co to za pieprzony bullshit?
+Inne Medium Żadna anomalia. Jest tak fleshowa gra na newgrounds (i pewnie nie tylko), co się nazywa Being One. Jest 5 Epizodów, (6 wkrótce). Polecam swoją drogą :) A co gdyby Asteroida #1998 SF Itokawa była bazą wypadową. To nie takie głupie, zważywszy, że jest blisko Ziemi. Dostawa byłaby bardzo opłacalna. A współpraca z Ziemskim rządem nieodzowna :) Chyba, że rządy nie wiedzą, lub wiedzieć nie chcą, co jest im nawet na rękę!
hayabusa w kosmosie? ten motocykl to ma w sobie potencja ł;]
Co to za gówno.
PĄCZKUJE ? BĘDĄ MŁODE
naukowcy nie moga znalezc zycia poza ziemia a ktos na podstawie zdjecia znalezionego w necie wkreca , ze to moze byc ufo . zalosne
to jest stolec zrobiony przez jakiegoś Japończyka tło tylko pociemnili aby wyglądał jak asteroida lecąca w kosmosie
Ja w nic z innego medium nie wierzę (ale i tak to fajny kanał)
"Inne Medium" - Nie dosyć że sam jesteś niedoinformowany, to swoimi głupimi domysłami robisz sztuczną sensację i wprowadzasz ludzi w błąd. 1998 SF Itokawa nie jest asteroidą, "dziwny" obiekt pochodzi właśnie z sondy Hayabusa. Na pierwszym zdjęciu pokazujesz opisane kratery tej planetoidy, a w komentarzu piszesz o braku kraterów i robisz z tego anomalię, podobnie jak geometria obiektu - zupełnie nie  podobna do żadnej bryły geometrycznej. Czyli kolejna anomalia!
Wielkość kulistego obiektu... [...]na pierwszy rzut oka widać że ma średnicę przynajmniej kilkunastu metrów.[...] Ciekawe jak to policzyłeś? Znasz wymiary planetoidy? Pewnie tak, ale my nawet po dziesiątym rzucie oka nie stwierdzimy jakiej  jest wielkości. (długość wynosi 535 metrów).  No dobra, skoro już znamy wymiar, to dlaczego malutka kuleczka jest taka ogromna? Tak samo możesz sam zrobić zdjęcie np: PKiN zasłoniętego (albo wielkości) jednogroszówką.
Tego typu informacje to głupoty np.duchy.
To coś wygląda jak ogórek ;_;
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Japońska sonda Hayabusa sfotografowała na asteroidzie dziwny sferyczny obiekt - TYTUŁ
2m 57s - CZAS
66 - OCENA
106254 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

http://polskie-traktory.rolnicy.com/.