Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Po obejrzeniu 6 ostatnich odcinków pod rząd to za mało :) Nawet nie zauważyłem jak z 2:00 zrobiła się 6:00 :D Nic trzeba ruszyć tyłek z łóżka i szykować się do szkoły za 1,5h mam pociąg o ile się nie spóźni. Mister Twoje filmy są najlepsze, oby tak dalej. Powodzenia i pozdrawiam. Hinski1997
Siemanko widzowie Mistera ja jestem małym youtoberem zawsze chciałem być jak on. Jeśli mogilbyście dać tą łapke albo suba byłbym bardzo szczęśliwy dla was to nic dla mnie to jest na wage złota.
mister rób częściej odcinki :)
częściej odcinki!!!!!!!!!!
Mister ze zbieraniem reliktów jest tak że możesz pobrać sobie na np. Tablet jak w moim przypadku grę knack adventure czy jakoś tak jest to gra w stylu diamenty itd. Od firmy co wypuściła grę na ps4 i ps3 knack i tam zdobywasz właśnie te same relikty tylko szybciej moim zdaniem . Osobiście nie mam knacka i nie wiem jak połączyć zapisy tych gier ze sobą ale wiem że na pewno się da bo nawet w tej grze jest to napisane jest ona darmowa więc moim zdaniem jest to szybki i łatwy sposób na relikty zwłaszcza w wolnych chwilach . Mam nadzieje że pomogłem .
Już dawno się tak dobrze nie bawiłam podczas oglądania Knack'a :) Dzięki i czekam na kolejny :)
Mister, moc 8 trafień działa tak, że gdy masz te 8 trafień twoje obrażenia się zwiększają, potem zwiększają sie na 16, itd. Nie zwiększają się na stałe, tylko na ten moment gdy masz odpowiednią ilość trafień :)
Misterc dawaj szybciej te odcinki
♡♥
Częściej odcinki
Przed 64 spoko odcinek
Nareszcie mister <3 
mister w 4:03 minołeś 2 sekrety
1

do dupy grafika ale jestem 1
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Knack #26 - Latająca Forteca w/ MisterCe - TYTUŁ
23m 29s - CZAS
288 - OCENA
4334 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.