Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
"czy zamieszkamy w kosmosie" ??? a gdzie niby ziemia jest jak nie w kosmosie?! i nie zamieszkamy "w kosmosie" bo człowiek już na orbicie okołoziemskiej doznaje znacznego uszczerbku na zdrowiu podczas długiego pobytu poza ziemią a co dopiero podróż międzyplanetarna bez ochronnego pola magnetycznego ziemii, sama planeta Mars też nie chroni przed promieniowaniem kosmicznym, będą się tam później rodziły dzieciątka jak u prof. Chazana. niech najpierw ci naókofcy wytłumaczą jak sobie poradzą z promieniowaniem, bo tam nie ma ani odpowiedniej atmosfery ani wystarczającego pola magnetycznego.
A potem powstaną frakcje które będą zabijać się nawzajem. Strzelanie do kopuły dzięki czemu wszyscy się uduszą itd. - już to widzę.
Tak to jest, że człowiek jest twórczy, pokojowy i rozumny a zarazem nie potrafiący się dogadać z innym człowiekiem, co rodzi nienawiść i wojny.
Ludzie nie zasługują na zamieszkanie innych planet. Najpierw powinni zająć się sobą, żeby stworzyć jedną wielką frakcje na ziemi, tak aby nie było wojen (ot, taka wizja przyszłości), ale to nie możliwe, bo dobrze wiemy, jacy jesteśmy.
mam pytanie - wiadomo że słońce porusza się z prędkością ponad 80 tysięcy godzin na godzinę. Załóżmy że na okres 24 godzin prędkość ta zmniejszyłaby się np o połowę. Jakie to by miało skutki dla Ziemi ?? Jakie byłyby skutki odnośnie trwania dnia i nocy ?? _______ Gooogle : "Czarno białe bliźniaczki Adam Ewa " ____ Google : jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów blogspot ______ Google : uprzywilejowana planeta
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Kosmos Tajemnice Wszechświata HD - ŻYCIE POZA ZIEMIĄ. Czy zamieszkamy w kosmosie? Lektor PL - TYTUŁ
44m 38s - CZAS
41 - OCENA
16790 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.