Dyskusja:


石炭 輸入価格, zobacz sam
7:43 prawy grony rog, zobaczcie czy to nie jakies dziwne puprurowe swiatlo ? znacznie sie wyroznia
The tikaks , masz takie że tak powiem wąskie myślenie :)
Nikt nie wie tak na prawdę jak może wyglądać tak zwane ufo > jakaś myśląca istota pochodząca z innej planety , a jak ktoś wie to i tak taka informacja nie będzie udostępniona od tak z tego powodu iż może przewyszać naszą technologie co spowodowało by panikę i upadek systemu rządowego , wojny pomiędzy państwami przestały by mieć większe znaczenie ponieważ pojawił by się nowy przeciwnik . A jak byś był troszeczkę poinformowany to za wojnami pomiędzy państwami idzie wielki kapitał ;) no ale wracając do tematu ,
Wskocz do wody , i co ? czemu nie możesz tam oddychać ? przecież ryby mogą , tak samo jest z ufo tam gdzie ty nie przetrfasz i twoje warunki na przetrfanie wynoszą 0 % inne formy życia mogą i jest im tam bardzo dobrze :) . Formy życia różnie się odżywiają co pewnie wiesz np , porównaj sobie rośline > rybe  i człowieka .
Poza tym może najbliższe ,, Ufo ,, jest tak tempe że my rasa ludzka przewyszamy ich technologie i oni się chowają xD
Phi, też mi coś... Też mogę usmażyć placka, zrobić mu zbliżenie i powiedzieć że to powierzchnia Księżyca...
Spotkałem się z opinią że na Księżycu mieszkają jakieś ufoludki. Co jest oczywiście niemożliwe bo gdy następuje zaćmienie Księżyca przez Ziemie to temperatura na księżycu spada do takich wartości że poprostu się tam zamarza no i nie ma tlenu którym można by tam oddychać. Podobnie jest na marsie - tam są bardzo niskie temperatury a wię i życie jest tam nie możliwe.
taaa amojej babci smierc tez jest iluzja przestan bredzic Barbara,ludzkie cierpienia tez sa iluzja no prosze 
polecam  książkę ,Kto zbudował Księżyc
Vibracje Ego stwarzaja codzienne MASE NOWYCH LUDZKICH CIAL.Ludzie w stanie hipnozy sadza i odczuwaja ze ich fizyczne ciala istnieja i ze sa prawdziwe.
MOZGI & CIALA ludzke sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego ktore stwarzaja uczucia & przekonania ze Ziemia jest prawdziwa.
MOZGI & CIALA ludzke sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego ktore stwarzaja SYMPTOMY CHOROB & BOLE CIALA odczuwane jako rzeczywistosc.
Ludzie nie pamietaja wygladu & zasad egzystencji Wszechswiata-gdyz znajduja w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
CZLOWIEK JEST OBUDZONY z hipnozy gdy jest w stanie widziec & obserwowac jakie iluzje stwarzaja Ego struktury u niego & kolektywnie na calej Ziemi.
WODA & TLEN sa iluzjami -nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.Teorie naukowcow na Ziemi sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.
Ziemia jest stworzona przez vibracje Ego i jest siecia struktur Ego.Dlatego Ziemia przestanie egzystowac jak struktury Ego upadna.
Kosmici prowadza proces upadku struktur Ego u ludzi.Struktury Ego stwarzaja stan hipnozy w ktorym ludzie sadza ze Ziemia egzystuje.
Ludzie przesuwaja sie i dolaczaja do wymiaru rzeczywistosci
ZIEMIA JEST ILUZJA I NIE EGZYSTUJE W WYMIARZE RZEZCZYWISTOSCI.Zywe istoty na Ziemi istnieja i zostaja dolaczane do wymiaru rzeczywistosci.
ZAKONCZENIE EGZYSTENCJI ZIEMI TRWA i oznacza ze struktury Ego upadaja i przestana egzystowac.Ludzie przesuwaja sie do wymiaru rzeczywistosci i wiecznosci
SMIECH i SZOK z fizycznymi i psychicznymi dolegliwosciami sa symptomami procesu i znakiem upadku struktur Ego.
Dolegliwosci sa chwilowe.
SEX & PORODY nowych ludzkich cial sa iluzjami ktore stwarzaja u ludzi potezna iluzje o istnieniu NARODZIN & SMIERCI.
Ludzie przejma inna fomre egzystencji gdy Ziemia przestanie egzystowac.
POTRZEBA SNU u czlowieka jest iluzja,ktora przestanie egzystowac,kiedy cialo czlowieka przestanie egzystowac
PREZYDENT USA BARACK OBAMA sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
PAPIEZ FRANCISZEK sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje i mowi o Bogu w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
JEZUS,BUDDHA I MUHAMMED sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
BIBLIA I KORAN sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.RELIGIE I ZIEMIA przestana egzystowac po upadku struktur Ego.
ADOLF HITLER I OSAMA BIN LADEN sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie i podejmowali decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
WOJNY I ATAKI TERRORYSTYCZNE sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.WOJNY,TERROR I ZIEMIA przestana egzystowac po upadku struktur Ego.
PREMIER EVA KOPACZ sadzi ze sa obudzona,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jej Ego strukture.
JAROSLAW KACZYNSKI sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
VLADIMIR PUTIN sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture
BUDZISZ SIE Z HIPNOZY
KONIEC SWIATA NA ZIEMI TRWA
15/12-2014 Ludzie na Ziemi dyskutuja codziennie o zdarzeniach i smierci ktore sa ILUZJAMI stwarzanymi przez vibracje Ego. Struktury Ego dzialaja na swiadomosc czlowieka i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.Jest to stan podobny do HIPNOZY.Nie mozna zakonczyc konfliktow ktore sa iluzjami,ale iluzje moga przestac egzystowac.
Kosmici sa teraz na Ziemi i prowadza proces upadku struktur Ego,ktore stwarzaja u ludzi stan hipnozy z iluzjami.Ludzie BUDZA SIE ZE STANU HIPNOZY i dolaczaja do wymiaru pozytywnej rzeczywistosci.
Czlowiek jest odizolowany od rzeczywistosci i dlatego ludzie nie maja kontaktu z innymi egzystencjami we Wszechswiecie.
Barbara Santana-nazwisko-imie-cialo-zdjecie-wyglad sa iluzjami.Jest forma egzystencji rozpuszczajaca Ego struktury.

Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Księżyc:Najlepiej strzeżona tajemnica / MOON: The best kept secret - TYTUŁ
9m 37s - CZAS
42 - OCENA
19438 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.