Dyskusja:


kody-do-gier.pl, zobacz sam
zmien dilera
Pan prelegent nawet nie umie odczytać liczby dni obiegu księżyca!!! Dno kompletne!!!
ciekawy filmik.
Braki wiedzy i słaba intuicja. Tyle luk w tym materiale, że hoho :) nie uwzględnionych danych a potem wychodzą różnice w wieku ziemi i księżyca itp. Baśń o księżycu bym powiedział .
napierdolone we łbie.
Catkiem niezle.
pierdolenie o szopenie poprostu jebła kiedyś  taka kaby planeta pod innym kontem  oglądałem o tym program i ja w to wież że tak się mogło stać wkońcu Jezus palcem nie pstryknoł
Jak to kto? Pan Bóg stworzył wszystkie ciała niebieskie. To oczywiste. Po co pisać jakieś książki na ten temat?:)
skoro jest pusty to nie powinien peknac od pierwszego lepszego meteoru?
Tragedia, lektor nie ma podstawowej wiedzy astronomicznej Czyta książkę i to z błędami ( wpierw proponuję także naukę czytania ). Takiemu laikowi można cisnąć wszystko, proponuję czytać kolejną książkę ( łatwiej się czyta ) Bajki Braci Grimm. Tam dopiero są ciekawe teorie, które mam nadzieję autor tego filmu uwierzy  zrobi kolejny film i przedstawi nam FAKTY.
Pierdołki, i kacapołki! Teściowa moja zbudowała księżyc. Problem w tym że nie mam teściowej!
Kto księżyc zbudował, dziwił by się ojciec Kochanowski, że tak kochał przyrodę i jej urodę. Ja nie chciałabym tam pojechać , bo z tego co zrozumiałam, nikt nie był na tej dziwnej planecie tylko udawano, a co było po tej ciemnej stronie , mówiono ,ze Św. Mikołaja odwiedzano, lecz ja otworzę wrota tej tajemnicy w wyobraźni dziewicy, bo księżyc to sztuczny satelita i można bajki pisać o tym satelicie i godzinami siedzieć w toalecie, a w tym najwspanialsze jest to właśnie ,że ja siedziałam całą noc aby zobaczyć tych zuchów błąkających się i śmiesznie chodzących, bo szukali duchów i czułam taki strach, bo myślałam o nich żeby tylko nie stało się im nic groźnego i wrócili na ziemię bezpiecznie, a to było po prostu zwykłe oszustwo i czuję się rozczarowana dlatego, w taki właśnie sposób robi się z człowieka wariata , gdy wierzy bardzo w to ,co nie istnieje  i bez skrzydeł lata i wierzy naiwnie w nadzieję, a nadzieja ,to przecież też tylko jest tylko słówko , ty ciemna makówko.
z tymi fotkami Amstronga i innych to pojechaliście jak 5 latkowie. A jak by pokazali ich podczas seksu, ale tylko twarze to co byście napisali..że cholerka..chyba myślą co tu powiedziec??:))jaja
hehehe ja jak jestem w WC to jestem szczęśliwy, a jak wychodzę to nie...coś tutaj mocno jest nie tak! Ludzie...!!
NIe skolonizowali bo szkoda im bylo kasy, a szał i wyścig nie był już modny i potrzebny. To ze moon jest interesującym tematem to fakt, a to ze widac tylko 1 stronę powoduje milion spekulacji, tak samo jak np. o Watykanie, czy tajemnicy fatimskiej..ponieważ..ich nie znamy. Wyobrażnia działa..a im bardziej w tym siedzisz tym bardziej wierzysz i masz większą wyobraźnię:)
Siema all jestem z marsa !!
kto zbudowal ksiezyc!!??? Nie wiecie? Oczywiscie naukowcy z PSL u!! Ba ,malo tego  ! Pawlak srwlak i reszta tych koltnow wiesniackich robia program ...kosmiczny,komiczny...PSL na ciemna strone ksiezyca!!! Jka najdalej tych kolaborantow!! 
A może księżyc jest sztucznym tworem człowieka, który umieścił go tam sam przed miliardami lat, stwożył tam atmosferę i zbudował miasta, tylko zakłóciło to w jakimś stopniu życie naszej planety i ludzkość wyginęła. My z kolei jesteśmy kolejnym tworem ewolucji jaka powstała na ziemi. Co sądzisz? Pozdro.

Mylisz się, jest wiele wskazówek kalendarzowych sprzed wielu tysięcy lat o prowadzeniu obserwacji synodycznych. Istnieją one na skałach i kościach i przypisywane są do okresu pierwszych ludzi myślących.
Sluchalem z zainteresowaniem do momentu, w ktorym pan lektor nie potrafil odczytac poparwnie w jakim czasie ksiezyc obiega ziemie.... "nie w tym miejscu kropke postawiono" i wg naszego geniusza obieg ksiezyca wokol ziemi wynosi.... 27 000 dni ;] Zapraszam do klas 1-3 gdzie naucza Cie poprawnie odczytywac liczby po przecinku, np 27 dni i dwiescie trzynascie tysiecznych (27,213). Oczywiscie w ksiazce podana jest inna wartosc, ale to juz zostawiam naszemu "Geniuszonwi" do rozszyfrowania. 

P.S. Tak bardzo nasz "geniusz" inteseruje sie ta tematyka, ze nawet nie wiedzial jakie wachania temperatur sa na ksiezycu :P 

Szacun!! :D
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Kto zbudował księżyc? Tajemnice naszego satelity (anomalia, struktury, UFO) - TYTUŁ
31m 9s - CZAS
349 - OCENA
298046 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.