Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
wiecznie nie będzie miał idealnego głosu :)
Wiem o czym mówisz ale jak wytniesz wokal to go nie ma. Tobie może chodzi o cały mastering i obróbkę, że można podrasować wokal bardzo dużo. Można zautotunować, można wyrównać, skompresować. Audiacity to raczej amatorszczyzna i się nie stosuje w profesjonalnych nagraniach, bo jest ubogie. Co do Panasa to jest już trochę zdarty, ma też swoje lata, pali papierosy, także wszystko to wpływa na głos negatywnie. Regularna forma lat 80 gdzie Fabryka Małp wchodziła bez żadnego wysiłku już nie wrócą.
Glupoty opowiadam? Stwierdzam fakt na dzien dzisiejszy.Choc zgodze sie z Toba,ze w Sopocie czy Opolu lata temu byl rewelacyjny!!!! :)Od kilku lat niestety Janusz stracil forme i to nie tylko wina ,ze sie napije,czy jest zmeczony.Po prostu ma juz zdemolowane struny glosowe.Owszem zdaza sie ,ze ma jakis przeblysk formy i zaspiewa swietnie,ale to juz nie to.Jest taki program AudaCity i jak sie dobrze poustawia pewne parametry to mozna dosc fajnie wyciac wokal.Choc utwor traci nieco na jakosci.
Głupoty gadasz, gdyby nie używał przepony to nie pociągnąłby żadnej góry. Posłuchaj sobie Sopot czy tam Opole, koncert z okazji 30 lecia. Panas brzmi baardzo fajnie tam. Tutaj nie jest wina utraty głosu czy coś, tylko wina spożycia alkoholu albo zmęczenia. Programy do przeróbki audio nie usuwają wokalu, bo gdyby go usunęły to by go nie było w piosenkach. Można obrobić dźwięk ale na płytach Lady Pank nie ma aż tak gigantycznej obróbki wokalu.
faktycznie coś słabo Janusz wypadł. i jeszcze tekst myli. Janek ma łatwiej, bo gitarę można zmienić, a strun głosowych nie
Ostatnio???? Od wielu lat juz niewyrabia.Zgubił skale.,zero śpiewania z przepony,gorzała,fajki i mamy tego efekty...TRAGEDIA!!!! A szkoda ,bo mogło być tak pięknie.Dobrze ,że są programy do przeróbek audio i można usuwać wokale by nie drażniły... Fajnie ,że Janek zarąbiście poleciał z solówką!!!!:) Za to 5/5
Janusz co się dzieje ostatnio z Twoim głosem ?
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Lady Pank - Wenus, Mars\solo\ Chicago\26\11\2011\ HD - TYTUŁ
5m 34s - CZAS
13 - OCENA
3752 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.