Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Dla guza nie muszę się włóczyć po Drodze Mlecznej (nasza galaktyka). Wystarczy pojechać do Warszawy, na Pragę północ i zajść na ulicę Środkową. Tam przystanąć i chwilę się porozglądać. Dotyczy to też połowy Łodzi i Nowej Huty w Krakowie. -Aby stracić życie lub zdrowie wystarczy pojechać jakąkolwiek polską drogą w dzień po wypłacie, ŚCIŚLE przestrzegając przepisów ruchu drogowego. PS Najbardziej przerażającym miejscem w kosmosie, jakie w życiu widziałem, była toaleta w ZSRR (w Rosji). Wszedłem pijany nie jak bąk, ale jak rój bąków, a wytrzeźwiałem w ułamku sekundy, zlany zimnym potem i szczecią zjeżoną na grzbiecie, głowie i w ogóle . -Wielki wybuch nie był eksplozją i nie był gwałtowny. Eksplozja to tylko poetyckie porównanie. Gwałtowny to jest Bronek Szczynukowicz, chrabja Komoruski na Róskiej Bódzie, jak pierdoli (staropolskie: gada od rzeczy) od siebie, a nie z kartki przygotowanej przez jego przybocznych kumaczy (specjalistów od myślenia).
super ekstra materiał, wielkie dzieki za wstawke, szukałem tego
kolejna syjonistyczna propaganda strachu - strach=kontrola
Macie coś ciekawego :)))
Niepoprawnie zainicjowany początek filmu, ponieważ namawia do uwierzenia w teorie ewolucji w którą znacznie trudniej jest uwierzyć niż w teorie stworzenia przez inteligentnego, wszechmogącego projektanta, a tak po za tym to materiał spoko.
Mnie zawsze irytuje dźwięk wybuchu w próżni. Wiadomo, ze psychika się tego spodziewa, choćby ze względów estetycznych, ale w końcu to u licha filmy naukowe. Takie drobnostki rodzą niedomowienia.
bardzo ciekawy program, ale porównanie grawitacji czarnej dziury do prądu rzecznego było jednym z głupszych rzeczy jakie słyszałem w filmach tego typu.
Ma Pan kapitalną filmotekę,czekam na następne.Pozdrawiam.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Najniebezpieczniejsze miejsca w kosmosie - lektor pl. - TYTUŁ
44m 39s - CZAS
57 - OCENA
36464 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.