Dyskusja:


wyniki badań prostaty, zobacz sam
dobre na sen
Wszystko ok tylko za cichy dźwięk.
galaktyki galaktykami.przestrzenie i miliardy kilometrow odleglosci a nawet niezliczona liczba lat swietlnych ale jest jedno pytanie na ktore nikt nie odpowie gdzie to wszystko sie konczy przecierz ta przestrzen nie moze isc w nieskonczonosc,wielka zagadka na ktora niema odpowiedzi..............
Normalnie nie było takiego wybuchu o którym cały czas klepią w kółko że wszystko miało powstać z jakiegoś wybuchu. Wybuchy są zewsząd, tu, tam, super silny , słaby itd. Może jakiś potężny wybuch był, jakaś zajebista czarna dziura a oni pieprzą że to był początek wszechświata. Non stop bzdury pletą jak Bredzko I Belwederski który w dodatku łazi po krzesłach
Niezły
Już nawet filmom edukacyjnym nie można ufać.9:59-słońce znajduje się przecież średnio 149,5 mln km od Ziemi a nie jak tu podają 120 mln km.
Skopiowales bo chodzi o ogladalnosc baranowaty pingwinie!
Za dużo w tym filmie "być może". Za dużo luźnej interpretacji faktów jak dla mnie.
ciekawy film
Ja to sobie tłumaczę w ten sposób:
Dawno dawno temu, za 7 górami, 7 lasami i rzekami, żył sobie jakiś cwaniak co nie miał piątaka i nikt go nie lubił. Pewnego dnia postanowił, że stworzy ciekawą historyjkę, dzięki której znajdzie kolegów, i dzięki której będzie w stanie żyć na koszt innych. Jak postanowił, tak zrobił... (nazywał się Józek). Gdy zmarł, jego historyjka przetrwała, inne cwaniaki zorientowały się, że jest to dobry motyw, by ową historyjkę nie co udoskonalić, tak więc zrobili, i godnie sobie żyli. Z pokolenia na pokolenie historyjka zwykłego cwaniaka ewoluowała wraz czasem, i zyskiwała co raz to większe uznanie w szeregach hord debili.

Morał z tej bajki jest taki, że jeżeli np: Wasi rodzice, wmawiali Wam, że prezenty pod choinką zostawił Św. Mikołaj, to robili Was w ch*ja za przeproszeniem, i z czasem powinniście do tego dojść, niestety rolą w życiu debila, jest pozostanie w nieświadomości, i życie według z góry ustalonych zasad. Jak to mówią, życie debila nie jest takie proste, i zapewne w związku z tym będziecie mogli się przekonać w konwersacji poniżej. 

Dlaczego Tryton jak mówi autor filmu kręci się się w przeciwną stronę niż Neptun i jednocześnie w przeciwną stronę niż inne znane planety w układzie słonecznym?  Czyż znane nam prawa fizyki Nevtona Ensteina nie mówią nam, że jeżeli  był wielki wybuch to wszystkie ciała muszą wirować w jedną stronę? Oczywiście, że mysi być Siła która jedną jedyną planetę obraca inaczej niż wszystkie inne. Ku udręce teoretyków. Skoro zatem nie wybuch to mówmy  o faktach anie o hipotezach. Jakie miliardy lat kto to udowadnił A no nikt. Bo nie mażna tego nijak udowodnić na pewno metody naukowe potwierdzają jedno. Nie możemy dzisiaj powiedzieć jak powastał świat skoro Tryton księżyc Neptuna kręci się w drugą stronę niż inne znane nam ciała w ukłsdzie słonecznym. Znowu położyłeś Panie nasz pyszałków u Twoich stóp. A kłamców poniżyłeć  jak na to zasługują.
Lubie Cię kocha 5. 555. .......,to nie tylko ja nie mam pojęcia, że nie ma problemu, ale nie wiem czy to nie tylko ja nie mam pojęcia, że nie ma problemu, ale nie wiem czy to nie tylko ja nie mam pojęcia, 88 888 88 88. .,ale to nie tylko ja nie mam pojęcia, że nie ma problemu, ale nie wiem czy to nie tylko ja nie mam pojęcia, że nie ma problemu, ale nie wiem czy
Bardzo ciekawa jest pana prelekcja i wspaniała dla ludzi na ziemi lekcja, pełna tajemnic bajka i niewiadoma, a niezbadane miejsca pełne sekretów zapraszają nas, abyśmy polecieli tam i zobaczyli jak tam właściwie jest. Na pewno gdzieś tam daleko jest życie, ale nie dla nas ono jest. My ziemianie jesteśmy nie igiełką ani pyłkiem tego wszechświata, jednak warto oglądać, analizować i podziwiać to, co naukowcy wiedzą i to co  wyobraźnia ludzka tworzy, bo warto te pełne grozy opowieści słuchać i podziwiać te przecudowne kolory pokazane w filmie. Jest ,to zbyt cudne ,aby było w pełni prawdziwe. Dziękuję.
Ja mam wyjebane i spróbuję ułożyć sobie życie na planecie zwanej Ziemia:)
filmy zachwytu pełne ♥
Oj, ilu ja tu mędrców widzę. A już największymi mędrcami to chyba czuja się ci, co szydzą z wierzących - oceniam to po stopniu pogardy w rozmowach. Zapominacie, że prawdziwie mądry człowiek, to człowiek pokorny, który zadaje pytania, ale nikogo nie nazywa głupim. Tylko ktoś bezdennie głupi traktuje innych jak głupszych od siebie.
National Geographic Podróż na kraniec wszechświata Space Impact: http://youtu.be/vAXgNVZRnmo
Bawią mnie kłótnie katolików z ateistami. Zarówno ci i ci to zakute łby bo ani jedni ani drudzy nie są w stanie udowodnić swoich racji tylko obrzucają się wyzwiskami i straszą jak dzieci w przedszkolu. Ateizm to też wiara, wiara w to że nikogo ponad nami nie ma i jak każda wiara jest ślepa. Osobiście uważam że nic nie dzieje się samo i jakaś olbrzymia siła przyczyniła się do obecnego stanu rzeczy. Nie wierzę jednak w to że katol czy ateista poda mi na tacy gotowe odpowiedzi jak to było itd. Na ten temat można co najwyżej kulturalnie podyskutować a nie wpierać innym że coś się wie na 100 % bo brzmi to śmiesznie w tej sprawie niezależnie od poglądów.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
National Geographic Podróż na kraniec wszechświata Space Impact - TYTUŁ
m s - CZAS
633 - OCENA
267626 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.