Dyskusja:


co za fryzury, zobacz sam
Jowisz jest niesamowitą planetą :d Człowiek nie miałby tam najmniejszych szans na przeżycie.
czyli w 2018 bendzie na jowiszu ?
1)
Wiatry na Jowiszu przekraczające 700-1100km/h - lub potężne ogniste pioruny na przykład.
Fajny film.
Stawiam ŁAPKĘ w górę i SUBUJE cały kanał.
Życie poza ziemskie jest jak najbardziej realne. Nie wyobrażam sobie, że możemy być sami we wszechświecie.
Dla mnie smutne jest że w jednym z tych popularno-naukowych filmów jest wzmianka o ZSSR. W1970 roku sowiecka sonda wleciała do atmosfery Wenus i zanim została zniszczona przez ciśnienie i temperaturę, przekazała wiele cennych informacji. Co dziś FR robi dla nauki? Ile sond i lądowników wysłali w kosmos? Dlaczego podboje i bestialstwo jest dla nich ważniejsze, niż poznawanie kosmosu?
chyba coś nie tak z tłumaczeniem 11 razy większy od ziemi mówią, a w czerwonej plamie 3 ziemie się zmieszczą, chyba 11000 razy
czy gdzieś istnieje życie? ludzie, kosmici są wśród nas
technicznie Jowisz nie jest planeta.
Jesteśmy jeszcze zbyt prymitywni by to jeszcze wszystko ogarnąć. Za 1000000 lat jak jeszcze będziemy istnieć to może coś ogarniemy.
tyle już wiemy o innych planetach i gwiazdach a wciąż nasze głębiny morskie nie są do końca poznane :(
Kto to wie jak to wszystko działa . Nie nam jest to pojąć . Dopiero po śmierci morze będzie nam dane to poznać?
Ty Waldemar, jak nie znasz się na niczym to sie zamknij bo mnie w Jowisza wpierdala :P
A ja wierzę że istnieje "Wieloświat" czyli wiele różnych wszechświatów powstałych w wyniku wielu wielkich wybuchów, możliwe nawet że gdzieś tam istnieją dokładne kopie nas, dlatego ponieważ gdy istnieje nieskończony wszechświat, to ilość układów atomów z których jesteśmy zbudowani ma swój limit, i prawdopodobnie powtarzają się. A w woli ścisłości szacuje się że liczba tych kombinacji atomów wynosi 10* 500
Barany? Hehehe, nie wściekaj się, Kolego, tylko dlatego, że to ja widziałem i używałem spektroskopu, a nie Ty i że w odróżnieniu od Ciebie wiem dokładnie na czym polegają takie metody badania. Nie wymyślili ich ludzie z NASA, to są metody znane od bardzo dawna. Naprawdę, polecam się trochę douczyć, bo aż razi Twoja niewiedza i zacietrzewienie.
Takie barany jak ty podpierają się takimi samymi baranami z NASA którzy wymyślili swoje formułki i artykuły aby takich baranów jak ty wpuszczać w maliny.Już dawno czytałem ten artykuł ,aośmieszasz sam siebie gdyż to wszystko jest ciągle powielane,nic nowego baranie.
Dobre :) Wpisz w wikipedii hasło "spektroskopia astronomiczna", może następnym razem pomyślisz i sprawdzisz, zanim znowu się ośmieszysz, pozdrawiam :)
Tylko na tyle ciebie stać,to może coś napiszesz ,jak pseudo naukowcy badają skład chemiczny powierzchni planety oddalonej o np. 50 lat świetlnych od ziemi.Jestem ciekaw czy masz coś do powiedzenia.
Wracaj do szkoły, ignorancie

Nikt mi tego nie powie że za pomocą teleskopu czy satelit oraz innych urzadzeń stwierdzili skład atmosfery czy naprzykład budowa danej planety oddalonej od ziemi wiele milionów kilometrów.Oni aby nie wyjść z "obiegu" muszą co jakiś czas pokazać się publiczność na ziemi ogłaszająć co jakiś czas pierdoły.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Powrót na Jowisza - lektor pl. - TYTUŁ
46m 46s - CZAS
140 - OCENA
92571 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.