Dyskusja:


zobacz, zobacz sam
Dikładnie gdzie ten film można obejrzeć?
Przybysz z Planety Wenus - Ufo -Devil ,Antychrist: https://youtu.be/BaL_Y_PejJw
Jestes w procesie upadku Twojej Ego struktury.
4/6-2014 Ludzie na planecie Ziemia ktorzy sa od wplywem vibracji Ego dyskutuja codziennie o zdarzeniach ktore sa ILUZJA stwarzana przez vibracje Ego.Potwierdzanie iluzji wzmacnia Ego struktury na planecie i stwarza nowe iluzje.
Vibracje Ego dzialaja na swiadomosc czlowieka i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.
Trwa masowa transformacja energi z Galaxy na Ziemie ktora dziala na swiadomosc u ludzi zeby mogli pozbyc sie struktur Ego i zyc w wymiarze rzeczywistosci ktora jest pozytywna.Jestem jednym z kanalow transformacji tej energi.
Czlowiek jest odizolowany od rzeczywistosci i dlatego ludzie nie maja kontaktu ze swiatem duchowym ani z innymi egzystencjami we Wszechswiecie.
 
Oni mają cel  w tym byśmy to oglądali, zrób coś nie bądź bierny    www.usmiechboga.com   nie kościół, nie religia,  a Bóg jako prawda absolutna. Wiem co robią.... to już za niedługo
W obecnym czasie w USA już wszczepia się Chip RFID pod skórnie, by podporządkować społeczeństwo faszystowskiej władzy rządu USA! Z Nazistami trzeba walczyć, a nie oddawać swe prawa!
każdy mo.ze byc antychrystem np głosząc głupoty na temat KK.
film, to "revelations" z 1999 roku.
antychryst to nie jest człowiek lecz system , który już dawno istnieje polega on na wypaczenia z człowieka wiary w Boga co spowoduje że człowiek przyjmie R F I D z otwartymi ramionami nie licząc się z konsekwencjami po śmierci. Wiele to wyjaśnia- coraz więcej satanistycznych symboli w teledyskach,kreskówkach itp.
Typowa dezinformacja :)
(...) Père adoptif de ceux qu'en sa noire colère Du paradis terrestre a chassés Dieu le Père, Gloire et louange à toi, Satan, dans les hauteurs Du Ciel, où tu régnas, et dans les profondeurs De l'Enfer, où, vaincu, tu rêves en silence! Fais que mon âme un jour, sous l'Arbre de Science, Près de toi se repose, à l'heure où sur ton front Comme un Temple nouveau ses rameaux s'épandront!
gdzie ten film moge obejrzeć?
fajne. Zauważmy, że bohater był uwięziony w wirtualnej rzeczywistości (WR). W celu uwolnienia się od niej poszedł w zwarcie - ten sam wątek co w Vanilla Sky (skok z wieżowca). A konfrontacji dokonał czyniąc wybór - za jego wyborem spersonifikowana WR stała się szatanem. Te rozważania są oczywiście w konwencji single-player. W konwencji multiplayer - WR wyższego rzędu (np. nasz życie ziemskie w skryptach) symuluje WR niższego rzędu (np. taką grę).
Rzym. 8:36-39 36. Jako napisano: Dla ciebie cały dzień zabijani bywamy, poczytaniśmy jako owce na rzeź naznaczone; 37. Ale w tem wszystkiem przezwyciężamy przez tego, który nas umiłował. 38. Albowiem pewienem tego, iż ani śmierć, ani żywot, ani Aniołowie, ani księstwa, ani mocarstwa, ani teraźniejsze ani przyszłe rzeczy, 39. Ani wysokość, ani głębokość, ani żadne insze stworzenie nie będzie nas mogło odłączyć od miłości Bożej, która jest w Jezusie Chrystusie, Panu naszym. (BG)
IZAJASZA 10:13-14 , Daniela 7:23 , OBJAWIENIE JANA 13:7 - m.in te wersety mówia o przyszłej globalnej władzy która buduja organizacje świeckie i religijne, po okresie FAŁSZYWEGO POKOJU - 1 TESALONICZAN 5:3 nastanie m.in masowe mordowanie chrzescijan , PRAWDA jedynie jest w Biblii tylko ta Księga obala ten chory świat i religie w tym WATYKAN i ŚWIADKÓW google : SOLAFIDE - WIARYGODNOŚĆ BIBLII , błędy doktryny rzymskiego katolicyzmu , NIEMOZLIWOŚCI TEORII EWOLUCJI , MASKARADA z UFO
satan chuj!
nwo +szatan przecież to chore dajcie spokój ten cały Nwo nie dojdzie do skutku za dużo mamy szaleńców po obu stronach barykady a ten cały szatan jest nikim ludzie potrafią być dużo gorsi :P
jaki to film, prosilbym o odpowiedź
A wtedy objawiony będzie on niezbożnik, którego Pan zabije duchem ust swoich i zniesie objawieniem przyjścia swego. 9 Którego niezbożnika przyjście jest podług skutku szatańskiego, ze wszelką mocą i znakami, i cudami kłamliwemi, 10 I ze wszystkiem oszukaniem nieprawości w tych, którzy giną, przeto iż miłości prawdy nie przyjęli, aby byli zbawieni. 11 A przetoż pośle im Bóg skutek błędów, aby wierzyli kłamstwu,2 List do Tesaloniczan
Poszukiwaczy prawdy zapraszam na pierwszy w Polsce kanał IRC (czat) dla osób chcących działać w ruchu anty NWO - Wystarczy wpisać w google "STOP NWO CZAT" - znajdziesz na pewno xD
xD lubię wysublimowaną ironię, daje do ulu
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Przybysz z Planety Wenus - Ufo -Devil ,Antychrist - TYTUŁ
5m 28s - CZAS
29 - OCENA
26261 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.