Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
obejrzałem kilka filmów tego typu co powyższy i po raz kolejny słyszę o teorii ajnsztajna. facet gada że ta rakieta latająca z prędkością światła lata zgodnie z prawem ajnsztajna... przecież to prawo to totalna głupota, czy ktoś je rozumie? tak samo jest prawdziwe jak te bajki o dziewicy co urodziła syna i dalej była dziewicą...
Ja nie rozumiem gdzie jest problem??? Zamiast podziękować za nietypowe informacje krytykuje się człowieka o tak nie istotną  sprawę. Ja tez od 35 lat mieszkam za granica i mam wielkie luki językowe dlatego ze nie mam tak praktycznie kontaktu ale to nie o to chodzi. Tak powierzchownie krytykować to naprawdę wstydu warte. 
Dla scislosci Pan Mark Juszczak urodzil sie w USA tam uczesczal do przedszkola ,szkoly podstawowej ,liceum i na studia jest amerykaninem o polskim pochodzeniu a na UW usczesczal jako obcokrajowiec z amerykanskim paszportem
Bardzo dobra rozmowa . 
Pan Marek nauczył się polskiego będąc przez 2 lata w naszym kraju. Nie jest Polakiem choć ma swojsko brzmiące nazwisko. Należy się szacun za tak dobre opanowanie trudnego języka jakim jest polski. Szukając dziury w całym, bo merytorycznie trudno się jest przyczepić nie mając takiej wiedzy, atakuje się bezpardonowo człowieka za język celem poniżenia i dowartościowania się. Wstyd trolle.
Co innego jest żyć za granicą w środowisku Polaków i czym innym jest żyć na co dzień w środowisku Anglików czy też w środowisku innych narodowców. Myślę że ta osoba żyje bardziej w środowisku obcokrajowców. Dobrze że Mark nie zapomniał w ogóle języka polskiego, poza tym całkiem rozsądnie mówi.
Mark Juszczak dla NTV prezentuje: Strategie eksploracji kosmosu czyli agencja rządowa DARPA znana z filmu Lost.
to od razu widać i słychać, że facet ma kompleks. Mark a nie Marek i ta nowomowa. ja miałem kiedyś rozmowę z moim kolegą, z którym po 13 latach pobytu w Kanadzie mówił podobnie do tego Pana. na moją delikatną uwagę: Darek co ty odp....? kolega w tej samej chwili przestawił się na nasz czysty ojczysty język polski : ) i już więcej w rozmowie ze mną nie stękał jak 50 letni emigrant
Nie sądzę, żeby kaleczył polski celowo. Nie miał prawdopobnie kontaktu z polskim przez długi czas. Angielski tak mu wszedł w krew, że stał się dominującym językiem.
Mieszkam w Anglii 15 lat i mam dziesiątki znajomych tutaj, którzy również jak ja żyją tu tak samo długo, a nawet dłużej. I żaden nawet w 1% tak nie kaleczy języka. A taki niby wykształcony.
Amerykanie już mają antygrawitacje od conajmniej 20 lat. To co pkazuje nam NASA - rakiety, wahadłowce. Pojazdy na ciekłe paliwo to technologia rodem z lat 40-tych. 


Niestety technologia napędu jakimś cudem stoi w miejscu. W latach 60 już latały samoloty odrzutowe teraz ponad 50 lat potem. Dalej mamy samoloty odrzutowe. 
W latach 60 lataly rakiety na ciekle paliwo teraz pół wieku potem NASA dalej śle takie same rakiety w kosmos.
To co robi NASA to poprostu przykrywka. PRawdziwa eksploracja kosmosu jest robiona przez USAF, NSA albo NRO. 
Tu można zobaczyć ciekawe nagranie jak jakiś pojazd wylatuje z atmosfery a po chwili strzela w kosmos. 
Nagranie pochodzi ze streamu stacji ISS.

https://www.youtube.com/watch?v=vlKB10Ngb6c&feature=player_detailpage#t=17

Rakiety i promy - które zresztą już uziemili to przestarzałe dziadostwo. 
Teraz mają pojazdy które dalatują do Marsa w godzine. 
Robił magisterkę na UW 11 lat temu i już nie pamięta jak "mówć polski"? LOL
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Strategie eksploracji kosmosu - Mark Juszczak - 13.03.2015 - TYTUŁ
30m 59s - CZAS
35 - OCENA
3893 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

szkoły rolnicze opinie.