Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Wieloświaty to tylko teoria ... trudno udowodnić czy istnieje taki podział ... Czarne dziury narazie nam nie grożą na pewno bardziej martwił bym się upadkiem jakiejś asteroidy lub wybuchu supernowej WR104 która może nam posłać rozbłysk Gamma... i zrobi to co stało się 450 mln lat temu z trylobitami w ordowiku. Fajnie było by w odległej przyszłości czerpać energię z dżetów blazarów tyle energii nam brakuje a tylko ona pozwoli nam podróżować szybko w kosmosie :D fajnie było by tego doczekać;]
SwayerTM Gaming nie sądzę żeby ludzie wysyłali kupe forsy w środek czarnej dziury żeby nic nie zyskać nawet jak wyślą tam sądę utrzyma się może 1-30 s wzależności od wielkości czarnej dziury , zresztą ta teoria wiąże się z teorią białych dziur ;.; jednak powątpiewam może czarna dziura wchłania materie ale wiekszość niej zostaje zmiarzdzona wiec co mialaby wyrzucac biala dziura :).
Po przekroczeniu horyzontu zdarzeń czarna dziura zaczyna wciągać.
a co jeśli czarna dziura to portal do następnego świata czyli > jest jedna czarna dziura która jest wszechświatem a w niej jest miliard innych czarnych dziur które sa z kolei portalem do innych światów i to jest nieskończony ciąg to nie jest zbadane bo trzeba było by naprowadzić voyagera 1 lub inną sonde na kurs czarnej dziury
A jednak wg teorii wieloświatów wszechświat ma granice.. tylko ciekawe czy w tych innych wszechświatach istnieją podobne galaktyki czarne dziury i obowiązują znane nam prawa fizyki..??
Omg 99,9 prędlości światła pls nerf
Supermasywna czarna dziura (kwazar, blazar)
To jest bardzo ciekawe. Tylko trudno sobie wyobrazić takie zjawiska. Ciekawe, czy naukowcy nie boją się, że czarna dziura może nas wciągnąć? Czy to możliwe?
ciekawi mnie czy jak kwazar najdzie na Dysk akrecyjny to kwazar zaprzeczy Horyzontowi zdarzeń !?
ZADZIWIAJĄCE-że aż trudno uwierzyć-a jednak prawda::!
kwazar, blazar, supermasywne czarne dziury
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Supermasywna czarna dziura (kwazar, blazar) - TYTUŁ
7m 31s - CZAS
70 - OCENA
22704 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.