Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
...
Ten koleś jest upośledzony zresztą jak i reszta osób promujących 'no plane theory" . Przyczyn dla których to jest paranoiczny bełkot jest wiele. Wezmy za przykład to: skoro,  filmy obrazujące uderzenie samolotu w południową wierze są sfabrykowane, to dlaczego nie stworzono żadnego na którym widoczne by było zderzenie z Pentagonem?
.W przyszłym roku dług narodowy w USA ma przekroczyć 20 BILIONÓW dolarów czyli 20 tysięcy miliardów $$.
Czy to Stanym czy Rosja, Czy Chiny i tak dalej -to tylko marionetki, napuszczane na siebie bo wynaczone plany są globalne a przy takich, napuszczanie państw na siebie jest pomocne. Ci którzy kontroluje panstwa i napuszczaja je na siebie, ale to dopiero wstęp do jeszcze większych rzeczy ...... Google : ZASADZKA NA LUDZI FAŁSZYWE BANKNOTY ___ "Forum jak antychryst oszuka świat" __ youtube : Góra Ognia Synaj
Są filmy z uderzenia samolotów w WTC. Nie ma żadnego filmu z uderzenia samolotu w Pentagon, wszak ten teren powinien być naszpikowany kamerami jak świąteczne ciasto. Gdzie była obrona przeciw lotnicza, która powinna zestrzelić każdy obiekt kierujący się w stronę Pentagonu. Coś mi tu śmierdzi.
 Co z WTC 7 ? Przecież nie uderzył w niego żaden samolot ?
Skoro to wszystko jest kłamstwem to dlaczego nie ma choćby jednego nagrania jakiegokolwiek przechodnia na którym nie byłoby samolotu?

W takim razie co z pierwszym budynkiem? Albo co z naocznymi świadkami co widzieli uderzenie w drugi budynek. I jak można podrobić wybuch na żywo bez kamery? Jak dla mnie to jest tak że był zamach na WTC ale ludzie chcieli zrobić aferę w necie i na świecie więc po przerabiali filmy...
ale pier.dolenie. A co ze swiadkami?
Kurwa co za brednie, przecież tam było od cholery świadków którzy wszystko widzieli.
ale jaki byl powod tych klamstw tej calej operacji, zeby wojne zaczac jest duzo innych sposobow, w gre wchodzi jescze cos chuj wie co ,jesli oczywiscie to jest prawda ze to jedna wielka prowokacja
Pierwszym porwanym samolotem był Boeing 767 linii American Airlines, który o godzinie 7:59 (czasu amerykańskiego) wystartował z Bostonu. Na jego pokładzie były 92 osoby. Samolot leciał do Los Angeles. Po niespełna godzinie lotu o 8:46 uderzył w Wieżę Północną World Trade Center.
 
Drugim porwanym samolotem był również lecący z Bostonu do Los Angeles Boeing 767. Należał do linii United Airlines i wystartował o godzinie 8:14. Na jego pokładzie było 65 osób. Ten samolot posłużył terrorystom do zniszczenia drugiej Południowej Wieży World Trade Center. Nastąpiło to o godzinie 9:03.

i te informację są rzekomo wymyślone? a co ludzie pracujący w wierzach kontroli lotów, na lotniskach...
 NIKT nie zorientowałby się w Bostonie, że takie samoloty nie wystartowały???
większych bredni nie słyszałem. takie filmiki tylko ośmieszają tych, którzy chcą poznać prawdę o atakach na WTC
Na fb by ten filmik zablokowali
Samoloty byly komputerowe a budynki wyburzono, na zadnym rozkladzie linii lotniczych nie bylo tych czterech samolotow, a czarnych skrzynek nigdy nie odnaleziono, amatorskie nagrania - chyba raczej nagrane przed podstawionych ludzi z tv ha ha, polecam pzeczytac pare ksiazek na ten temat, np OPERACJA DWIE WIEŻE. Piloci na calym swiecie, strazacy, animatorzy komputerowi i specjalisco do wybourzen podposali deklaracje o klamstwach w sprawie 9/11, do nich dolaczyly rodziny pomordowanych w WTC.
Ale to są kity hahahhahaha ciekawe jak wyjaśnicie to że ludzie nagrywali zdarzenie swoimi kamerami i tam widać samolot, jak wyjaśnicie fakt że ludzie widzieli na własne oczy jak samolot uderza w wieże. hahahha co za kretyni tworzą takie filmy? na pewno jeszcze więksi w to wierzą. Dodam jeszcze że w minute znalazłem na youtubie z 20 amatorskich nagrań... chcecie mi wmówić ze każde nagranie jest sfałszowane? hahaha no ze śmiechu sie posikam zaraz.
kolejny pedal robiący innym wode z >>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
AHA i porblem taki, że jakby to było kłamstwo to by wyszło bo wkręconych by bycło masę ludzi w to i ktoś by puśćił farbę. Innej opcji nie ma.

Co do filmu to niezły film, tylko wielu widziało samolot tutaj przytaczają tych co nie widzieli... ciekawe... drugi problem pan podaje teorię o wybuchu materiałów, nie dało by się zburzyć tych budynków tak łatwo za pomocą materiałów, po prostu energia wybuchu rozeszła by się obiegła by wszystkie kolumny i nie naruszyła ich, porozrywała wszystko inne ale elementy konstrukcji stały by i trzymały to jest ten problem jak z 10 kwietnia kiedy Antoś mówi wybuch, ale brak fizycznych dowodów czyli porozginanych blach tutka tu gdzie niby samolot miał się przełamać
Nie wierze ze takie 2 kolosy powalily samoloty. Ogladalem w sumie kilka godzin (jak nie wiecej) roznych dokumentow na ten temat i w wersje oficjalna wierza chyba tylko ludzie slepa podarzajacy za tym co nam narzucaja media i wladza. JAK MOZNA WIERZYC W TO CO PODAJA NAM MEDIA? Czy ludzie postradali juz resztki rozumu.
sciagajcie ludzie after efect i produkujcie filmiki :D:D
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄                  
▂▄▅█████████▅▄▃▂       ☻/︻╦╤─  
Il███████████████████].  /▌              
  ◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..  / \               
Ale przecież na ulicy było tysiące świadkow i nikt nie widzial samolotu ? 
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄                   Bob is building an army.
▂▄▅█████████▅▄▃▂       ☻/︻╦╤─   This tank & Bob are against Google+
Il███████████████████].  /▌              Copy and Paste this all over
  ◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..  / \               YouTube if you are with us
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Tajemnice z 11 września - Atak na WTC - dokument historyczny - cały film - TYTUŁ
40m 56s - CZAS
92 - OCENA
85920 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

uslugi-lesne.rolnicy.com.