Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
1. To nie jest film dokumentalny
2. Tu nie ma żadnego lektora
3. Po ch*j ta muzyka?
Pierwszy kawałek to , Secret Service - Flash In The Night .
Dla tych co mają problem z 7;39min to wpiszcie w wyszukiwarkę "History of creation of a lunar Rover - Sysmagazine" i od góry i w dół, szóste zdjęcie:)
Dobra ludzie ja mam niepodważalny dowód, że Amerykanie sfałszowali lot na Księżyc, a nic się o tym nie mówi. Powiedzcie mi gdzie ten ich lądownik ma osłony termiczne... przecież w powrocie na Ziemię, tarcie powietrza spaliłoby ich na popiół. Dowód niepodważalny, a jakoś nikt o nim nic nie mówi. Czy ktoś może wie jak Amerykanie tłumaczą kwestie powrotu na Ziemię ?

Druga rzecz, oni robili te zdjęcia aparatem kliszowym, który nie miał żadnej osłony przed promieniowaniem. Niemożliwe jest robienie zdjęć aparatem kliszowym na Księżycu z powodu zbyt wysokiego promieniowania... już na Ziemii promieniowanie jest wystarczające, aby naświetlić kliszę. Zdjęcia zrobione na Księżycu nawet nie mają śladów napromieniowania.

To śą jakieś jaja, to jest tylko dowód jaką władze ma dzisiejsza telewizja na umysły ludzi. Nie bez powodu nazywana 4tą władzą... :)

ps.

w lądowanie na Księżycu wierzą głównie wyborcy Obamy, co jest trzecim dowodem na sfałszowany lot, hah...
Trochę przekonuje mnie, że rzeczywiście Ziemia widziana z księżyca powinna być znacznie większa i wyraźna, przecież księżyc nie ma atmosfery
Ja już od dawna wiedziałem że lot na księżyc był kręcony w studio. Amerykanie kłamią na na każdym kroku a głównie NASA. Ruskie zresztą też. Oszusty.
I to co napisalem nizej, tylko ze po Polsku
By nie wierzyc, ze ludzie wyladowali na ksiezycu trzeba byc totalnym ignorantem i zwyczajnie mowiac - idiota.
Mozecie zapomniec o przywiezionych probkach skal, zapomniec o zdjeciach, mozecie zapomniec ze instalacje naukowe pozostawione tam przez astronautow sa wciaz w uzyciu, wreszcie mozecie zapomniec ze mozna skierowac na ksiezyc teleskopy i ogladac slady kol ksiezycowych pojazdow, w porzadku, mozecie o tym zapomniec. Ale musicie pamietac o tym - misje na ksiezyc byly czescia wyscigu pomiedzy USA i Zwiazkiem Radzieckim w czasie Zimnej Wojny, by udowodnic ktory z krajow jest najbardziej technicznie rozwiniety, ktory z krajow jest najpoteznijeszy. Jesli istnialo wtedy jakies supermocarstwo, ktore powinno odniesc przeogromne korzysci udowadniajac, ze to fabrykacja - to bylby to wlasnie Zwiazek Radziecki. Co zabawne oni NIGDY, absolutnie NIGDY nie twierdzili, ze Amerykanie oszukali, a uwierzcie mi, byli lepszymi inzynierami, naukowcami i myslicielami niz wy.
W skrocie - nie chcecie wierzyc, ze ludzie byli na ksiezycu - w porzadku, nic sie nie stalo, ale twierdzac tak udowadniacie wszystkim do okola jak bezdennie glupi naprawde jestescie...
Przynajmniej video ma przyjemna muzyke.
Obecnie każdemu przypisuje się miano naukowca, tak jak każdy kto wystąpi w tv jest gwiazdą - taka jest prawda. Termin "naukowiec" już nie istnieje.
 Ludzie co czerpią wiedzę z internetu od razu wierzą we wszystko jeśli usłyszą "naukowcy.." coś tam coś tam. I tak drodzy narodziło się masowe zdebilenie. Głównie młodzi ludzie wierzą w tą propagandę niesioną głównie z tv discovery i z innych ateistycznych miejsc.
W 7:45 już nie potrzebuje więcej dowodów to jest dla mnie przekonujące. Oni wtedy NIE byli na księżycu .
a pirszy utwor jaki ma tytuł?
Ludzie I tak wierzą, ze lot na księżyc był no bo przeciez widzieli i wszyscy mówią;-) 
Lot na księżyc nie miał miejsca. Ach ci amerykanie...
to już wiadomo od dawna że ludzie nigdy nie byli na księżycu to wszystko nagrane na ziemi zostało, ludziska NASA NAS OKŁAMUJE tak jak często nauka a to dlatego że pewnych rzeczy nie sa w stanie wyjaśnić bo jesteśmy tylko ludzmi ale tworzą różne hipotezy, teorie i podają do opinii publicznej jak by to była prawda, niech każdy myśli a nie wierzy we wszystko co gada nauka

Nie było żadnego lotu na księżyc! To kłamstwo! Wszystko zostało nagrane w studiu.

Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Tak wyglądał lot na księżyc | Film Dokumentalny Lektor PL - Ateizm Urojony | Flight to the moon - TYTUŁ
14m 57s - CZAS
31 - OCENA
9076 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

wedkarstwo.rolnicy.com.