Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
regularnie do psychiatry i pielgrzymka do Częstochowy......i prosić Boga litość
Mysle, ze Ludzie którzy zajmują się sprawami duchowymi nie powinni w żaden sposób szerzyć nienawiści. Stwierdzenie, ze Hitler zrobil cololwiek pozytywnego mordując Żydów jest objawem kompletnej znieczulicy. Jestem całkowicie po stronie Palestyny w konflikcie zbrojnym ale to nie zmienia stanu rzeczy ze mordowana w czasie drugiej wojny ludność żydowska była ofiara rządzącej nami Cabal. Ten ksiądz, który to napisał prawdopodobnie robił channeling Reptilianina. 
To co ta Pani opowiada w 26 minucie to nie żadne Anunnaki tylko "zwykłe" prześladowanie przez demony. Chyba, że teraz tak nazywa się złe istoty i niemiłe byty z zaświatów. Właśnie na tym polega ich "praca". One dobrze wyczuwają kto jest słabszy psychicznie i dlatego go nękają. 
Wszystkie tego typu sprawy dobrze wyjaśnia Buddyzm. A Buddyzm, jak wszyscy dobrze wiedzą, to przecież "czysty okultyzm" ;-)
Pozdrawiam pana prowadzącego i proszę o kontynuacje tematu jak się chronić ?który rozpłynął się w rozmowie
Joanira
Ta Pani ma chyba problemy psychiczne. Mówiąc o upośledzonych dzieciach na Tasmanii łatwo wydedukować, że Tasmania to wyspa zesłańców i wszędzie w anglojęzycznych krajach żartują, że tasmańczycy reprodukowali się wśród najbliższej rodziny i pewnie stąd te aberacje genetyczne.
Przy prostym założeniu, że w Piekle jesteśmy-dosłownie- wszystkie te elementy pasują do siebie doskonale, nie jestem religijny ale chyba wszystkie religie nawiązują do tych istot;Anunnaki, Szatan... , itd. w każdej bajce ziarnko prawdy jest... .
A co do żydów czy może raczej syjonistów to jest tak, że to ONI sami wywołali (NIBY) wojnę przeciw sobie a w rzeczywistości nie zginął w niej ani jeden żyd, nie miał zginąć, jednak w Polsce pewnie kilku w tzw. "pogromach" zginęło co spowodowało natychmiastową reakcję zapobiegawczo-obronną : TWORZENIEM gett(ochronek). ... , TAAAAK!!! tym samym, nie pierwszy już raz, zaprzeczam holokaustowi żydów, prawdziwej eksterminacji dokonywano tylko i wyłącznie na Słowianach, II Woj. Światowa to : SIŁA ZŁEGO NA JEDNEGO!!!(Słowian). Bardzo dziwię się dwóm faktom:pierwszy to ten, że jeszcze NIKT tak jak ja tak radykalnie powyższego jeszcze nie stwierdził a DRUGI, że jeszcze żyję (: ... , i nawet mnie o herezję nie oskarżono,  czekam z utęsknieniem na jedno lub drugie-dowodów mam co niemiara.
Ps Również doświadczyłem ataków mentalnych, ... , i wielu dziwnych rzeczy.
Zwykłe doświadczenia kundalini
Bzdura jest,ze to jest dla naszego dobra, przebudzenia czy rozwoju świadomości. Gdybyśmy nie byli manipulowani od wieków, zatruwani obecnie, atakowani złą energia, to już dawno bysmy sie przebudzili i byli na innym , wyższym stopniu swiadomości.
No i zapachniało antysemityzmem.....zobaczymy jak wam się araby do dupy dobiorą będziecie inaczej mówić.
Nie wiem na ile dobrym healerem jest ta pani, ale to że nie wie co się stalo w P. Arthur jest raczej bulwersujace. No chyba jest jasne ze jeden chłopak z IQ 70, z niesprawna bronią, który nie umiał nawet jej obsługiwać, perfekcyjnie wykonał exekucje wielu niewinnych ludzi w tym dzieci w rekach matki strzelając głównie z biodra w głowę, był odpowiedzialny za tę masakrę jest fantazją. Szczegóły na internecie, niestety po angielsku.
Osoba tam mieszkając która ma dostęp do zapisu Energi powinna to móc wyłapać, czyż nie?
www.wingmakers.pl piąty wywiad z dr Nerudą
ok
DROGA ASIU B. - NIE TYLKO  " STRÓJ I WYSTRÓJ , ZDOBIĄ  CZŁOWIEKA LUDZKIEGO " ! A CO BĘDZIE , Z TWOIMI OPINIAMI, JESTLI TO  , O CZYM MÓWIĄ W TYM WYWIADZIE JEST " PRAWDĄ " - MOŻE NAWET NIE
KOMPLETNĄ , W STOSUNKU DO " POSTRZEGANEJ , DOŚWIADCZANEJ RZECZYWISTOŚCI " , W KTÓREJ PRZYSZŁO NAM OBECNIE EGZYSTOWAĆ ? !  POZDRAWIAM SERDECZNIE CIEBIE ,  PROWADZĄCEGO I GOŚCIA WYWUADU ,
.
Z przykrością stwierdzam że ta Pani wizualnie kojarzy mi się z lekomanka psychotropową. Masakra! Jej przeżycia wprawiły mnie w osłupienie. Nic dziwnego ze tak wygląda, ... ale rozmowa bardzo interesująca. Pozdrawiam i dziękuję.
SUPER wywiad ,serdecznie pozdrawiam 
Reptilian Annunaki are manipulating mankind on Earth.
A ja mam bardzo wrażliwego anty wirusa w głowie i jak wykryje że coś mnie atakuje, to od razu leci atak psychotroniczny.
Witam, mnie tez atakuja, sciagaja z lozka, budza dzwiekami, harataja nos, traktuja jakims pradem, ktory paralizuje, swiczuja i wiele innych dzialan. Mieszkam od dziesci lat w Hamburgu. Nauczylam sie ale bronic oczyszczajac podswiadomosc i podwyzszajac wibracje. Serdeczne pozdrowienia!
Bardzo ciekawy wywiad. Dzięki.
Witam
Mogę poprosić o rozwinięcie/ wzmiankę, jakąkolwiek, dlaczego woda w butelkach jest teraz tak mocno reklamowana? Mieszkam w dużym mieście i woda z kranu prawie tak samo smakuje jak woda z "Biedronki".

PS. szkoda że nie został rozwinięty wątek obrony przed tą czarną energią.
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Tasmańskie manipulacje Anunnaki - Kalina Masarz - TYTUŁ
m s - CZAS
75 - OCENA
21021 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

witaminy.