Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
Może Bóg jest w trzech wymiarach jednocześnie w przeszłości teraźniejszości i przyszłości..sam o sobie mówi że jest wszechmocny i wszechwielki...
Nie można podróżować w czasie bo to jest nie możliwe jak by tak było to by ktoś podróżował na pewno człowiek nie będzie podróżował w czasie tylko Bóg może podróżować w czasie i nikt inny bóg przepowiedział nadejście Chrystusa
objawił apokalipsę ostrzegł przed plagami egipskimi i wiele innych przykładów to jest żywy dowód na to że podróż w czasie jest możliwa ale tylko w przypadku Boga
a nie człowieka a może Bóg nie odczuwa czasu ?
Jestem najebany i nie wiem co sie dzieje
10 minuta, a jeśli by go zabił, wtedy by się nie urodził?
Aby człowiek mógł podróżować w czasie, należy użyć taką energię z której będzie można  zbudować ciało człowieka, i do tego jeszcze energię do zakrzywianie przestrzeni czyli jeszcze większej większej większej większej energii, w zależności od czasu do którego chcemy się przenieść.<=moc czarnej dziury> I nawet jakby to się udało, to można by było się umówić z swoim ojcem na piwo,co fakt wtedy byś się nie narodził ale i tak  w tym czasie nie znikniesz, bo energia nie może się ulotnić w danej przestrzeni czasowej, nie zależnie z skąd pochodzi.
Można powiedzieć że to by była prawdziwa magia, puff matka ma syna np. 20-25letniego.
MAGIA hahaha
Ogarnia mnie lęk i obawa przed napisaniem komentarza o tym co widziałem i przeżyłem. Powiem jedno , ludzie nie są gotowi na tak poważne zmiany.
dlaczego była niby ciemność ?
ciemność tylko dla widzących za pomocą oczu a dla całej reszty to fascynujący i kolorowy świat
to prawda jak Świadkowie Jehowy ale i nie jest prawdą katolicyzm tto ten trójca to niby ich Bóg ale ja mam Jehowe prawdziwego boga

Nie ma przeszlosci ani przyszlosci,jest poczatek,nie ma konca..
ale z Was --CZARNE DZIURY................(:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁA DZIURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECIE ŻE SŁOWO "MULAT"jest obrażliwe?!bo mulat to połączenie konia i osła.........sorry ale to prawda przeczytajcie w necie miłego wieczoru---WY SZARE DZIURY_____________------------------HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAM PROŚBE....MOŻE MI KTOŚ Z PRZYSZŁOŚCI PODAĆ 6 CYFR Z TOTKA.....A NAJLEPIEJ....KILKA LOSOWAŃ.....DZIĘKÓWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To naprawdę ciekawe nawet dla absolutnego laika w tej dziedzinie.Sprawa paradoksu,wędrówki w czasie ,cóż czy to tylko s.f czy wizja bardzo dalekiej przyszłości -jeśli ludzkość dotrwa i wystarczająco się rozwinie by doczekać tego momentu,kiedy stanie się to faktem.Trochę trudno uwierzyć,że to możliwe.Choć te tunele czasoprzestrzenne wydają się takie realne,może to z powodu  literatury s.f.Tak wiele fantazji z Juliusza Verna się sprawdziło więc  może i to ma szansę na zrealizowania się w odległej przyszłości.Czy geniusz ludzkości jest wystarczający by to osiągnąć,bo praw fizyki nie da się złamać(jak powiedziano w filmie) ale to teraz a w przyszłości,bardzo odległej przyszłości?
Współczesna nauka to dziurawe jak durszlak teorie łatane pomysłami z dużą dozą absurdu. A sponsor czyli my im mniej rozumie tym chętniej płaci. Panowie naukowcy natomiast gotowi są łozdupcyć ziemię którąś ze swoich zabawek w pogoni za króliczkiem. 
Dowodem na istnienie podróży w czasie jest POLSKA która cofnęła się o kilkadziesiąt lat wstecz w porównaniu do innych krajów
0:23
Oh yea Delorean XD
Ja uważam że scenariusz, jakoby przez podróż z prędkością światła i większej. Cofała podróżnika w czasie, jest zwykłym gdybaniem, więc oszustwem. A jest tak, że taka podróż, przenosi szybciej w miejsce, gdzie procesy są jeszcze na poziomie innym, bywa że z poziomu tych z przed lat przez nas znanych, a także do takich, które po ruszeniu z danego miejsca dopiero się pojawią, w nim. Tak więc głoszone opisy o cofaniu się w czasie, jest sianem, zapchajdziurą, do wywarcia wrażenia na słuchaczu, że się coś wie. Jak wrócimy w poprzednie miejsce, to upływ czasu, będzie taki, jak długo nas tam nie było. My też się o ten czas zestarzejemy. Będziemy tylko bogatsi, o doznane doświadczenia, z takiej podróży i nic więcej. Życia to nam nie przydłuży, a tylko będziemy wiedzieć więcej, z tego co było kiedyś w podobnych warunkach, bądź jak będzie, w tym miejscu w podobnych warunkach. Jest to wiedza wyprzedzająca, można ją traktować jako podróż w czasie, lecz nigdy taką podróżą nie będzie. Nasz organizm, może tylko, albo aż, zaoszczędzić energii, z tytułu spowolnienia procesów biologicznych i to wszystko. 
zawsze zostaje jakies pytanie
 bez odpowiedzi 
ciekawe skad sie wziela ciemnosc  takie same gdybanie czy pierwsza byla kura czy jajko pozdrawiam 
Ale predkosc podrozujacej rakiety jest bardzo wzgledna. Jaka roznica czy rakieta odlatuje od Ziemi, czy Ziemia oddala sie od rakiety? Dlaczego, to na rakiecie czas plynie wolniej, a nie odwrotnie?
Sprzecznosc jest tym wieksza, jezeli przypuscimy, ze w prawie idealnej przestrzeni kosmicznej, gdzies pomiedzy galaktykami, dwoch kosmonautow odepchnelo sie bardzo mocno rekami rownoczesnie od siebie i potem stale oddalaja sie od siebie. To u ktorego z nich czas plynie wolniej, a ktorego szybciej??? (Oczywiscie chodzi o ulamki sekund)
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Wszechświat- Podróże w czasie - TYTUŁ
41m 45s - CZAS
416 - OCENA
228740 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

odwołanie od decyzji Urzędu Skarbowego Lublin.