Dyskusja:


Kosmos jest ciekawy jak widać, zobacz sam
"Oczywiście kłamstwem jest to, co pisano o moich religijnych przekonaniach i kłamstwo to jest systematycznie powtarzane. Nie wierzę w osobowego Boga i nigdy temu nie przeczyłem, przeciwnie, mówiłem o tym wyraźnie. Jeśli jest we mnie coś religijnego, to bezgraniczny podziw dla budowy świata, którą odsłania nam nasza nauka." 
(Z Albert Einstein, The HumanSide, red. H. Dukas i B. Hoffman, Princeton University Press, 1981).
PROFOSEROWIE najwyzszy poziom  nauki ,kultury .
Trochę dziegciu w tej beczce to facet ,ktory agresywnie zwalczał Boga w ,ktorego nie wierzy. Szkoda czasu na takie typy bez względu na wiare czy jej brak.
Prof Bajtlik pomylił sie  co do tego ze 10000 godz to czas ,ktory pracuje cżłowiek  do emerytury. Tak dobrze to nie ma chyba nigdzie. 10000 godz to okres pracy liczony w latach co najwyzej 5 LAT
Ciekawa debata. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta żenująca "anomalia": https://youtu.be/MC-NA3IrAVI?t=1h17m3s. Co to niby miało być, efekt uboczny zażywanych leków? 
.mam pytanie - wiadomo że słońce porusza się z prędkością ponad 80 tysięcy godzin na godzinę. Załóżmy że na okres 24 godzin prędkość ta zmniejszyłaby się np o połowę. Jakie to by miało skutki dla Ziemi ?? Jakie byłyby skutki odnośnie trwania dnia i nocy ?? _______ Gooogle : "Czarno białe bliźniaczki Adam Ewa " ____ Google : jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów blogspot ______ Google : uprzywilejowana planeta
Wszechświat - prosty czy złożony? Super debata...

Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Wszechświat - prosty czy złożony? Debata S.Bajtlik, M.Demiański, K.Meissner - TYTUŁ
m s - CZAS
55 - OCENA
7608 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.