Dyskusja:


, zobacz sam
+Kelthuzzar W jednej z audycji Radia Żelaza orałeś deistów, a sam wspominasz o demiurgu. To jak to w końcu jest? Ktoś jest odpowiedzialny za początek wszechświata czy nie?
Jeśli rzekomo wszechświat się rozpada i życie nie ma sensu, to zatem po co człowiekowi miała by być wolna wola oraz wolny rynek? Pachnie to sprzecznością.
Podmieniłbym "Polyannas" na "kidders" albo "japers". Śmieszek to niekoniecznie optymista, na pewno jednak ktoś zdziecinniały i zawsze niepoważny / głupiec, a "kidder" podobnie się konotuje.
Gott ist nicht tott.
Mistrzu, skąd te odwołania do zaratusztrianizmu?
Lubię ten kawałek, "sad but true".
Pieśń zacna, miła dla ucha jednak z uwagi na to że jestem wierzącym konserwatystą nie mogę dać +.
pedałami raczej jesteście ty i ludzie pokroju tego włochacza gorzej to jest emo-pedalstwo!
Im mniej pedałów to ogląda tym lepiej.
Czyli każda jednostka powinna być tworzona z przeznaczeniem gospodarczym?
"Cierpisz z leku przed smiercia?" Jedynie, kto cierpi z leku przed śmiercią, to ewolucjoniści. Stworzyli religię ewolucji, w którą naprawdę trzeba wierzyć bo nie ma ku temu dowodów. Dawno dawno temu za górami za lasami w nicości była sobie kropka wielkości kropki nad "i". Ta kropka w pewnym momencie wybuchła, w pył. Pył zaczął się ze sobą zderzać ... . Ewolucjoniści nie powinni byli oglądać i słuchać tyle baśni w dzieciństwie. Nie trudno zauważyć, że z biegiem czasu wszystko niszczeje.
przebój lata ? Jakoś dziwnie to brzmi.
A prawdziwy obiektywista nie powinien wierzyć w potęgę ludzkiego rozumu która pozwoli w przyszłości na stworzenie czegoś w rodzaju syntetycznego Słońca które zapewni przetrwanie ludzkośc? Jak w ogóle można łączyć nihilizm i antynatalizm z obiektywizmem ?
czyżby nowa płyta sie szykuje? prozno tak dobrej muzyki szukac w telewizji czy radiu. :) pozdrawiam.
nie wiem czy wszechświat się rozpada ale wasz kanał na pewno, jak go kupiliście miał 20k subów a teraz rychło 15
floyd-rose to nie rurki z kremem. solówki były strojone melodynem, ale i tak chuja to dało
proszę, nastrój te faken gitarę
Wrzućcie Anatomia umysłu lewaka.To najlepszy audycja >>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Smutny kawałek ... i oddający jedynie jedą stronę Natury wszechświata, ziemi, człowieka, psychiki ... kiedyś gustowałem w takiej muzie (pamiętam jak katowałem sąsiadów "gotykiem"), ale od czasu, gdy będąc w "kropce" zacząłem szukać i poznałem Prawdę, wole słuchać treści z pozytywnym przesłaniem ... nie chodzi o cukierki, bo oczywiste jest, że świat nosi skazę śmierci. Chodz i o to co jest za horyzontem: ze śmierci zawsze rodzi się życie!!! (nasioko umiera, ale życie trwa)... Jezus żyje....!
To, że wszystko gnije i każdy rodzi się po to, żeby umrzeć, to fakt oczywisty i nie wiem po chuj się tak nad tym spuszczać. Lepiej się zająć tym co tu i teraz...
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
"Wszechświat Się Rozpada" - przebój lata! - TYTUŁ
6m 17s - CZAS
147 - OCENA
14567 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.