Dyskusja:


, zobacz sam
Witam, czytałem wyniki tych badań, jakiej konkretnie używaliście częstotliwości na Candida Albicans, piszecie  zawartej  w  przedziale  25  -  40kHz, czy stosowaliście płynne przejście w przedziale 25 do 40, czy jedną częstotliwość z tego zakresu, która tworzy konkretną wyższą harmoniczną, gdzieś czytałem że ma być 386kHz. Szkoda że nie podaliście dokładnej częstotliwości, to samo z gronkowcem i pałeczką ropy błk. mam nadzięję, że jak skończycie badania, to podacie te częstotliwości, zwłaszcza że jak słyszę, nie są zgodne z podanymi przez Dr. Clark.
zapper pana Taratajcio ciagle dobry ?
Pan Janusz ma niesamowita wszechstronna wiedze i posluguje sie bardzo pieknym jezykiem polskim.
gdybys 20 lat nie pszeszkadzala organizmowi sie samouleczyc, prawdopodobnie po ok roku byla bys zdrowa jak ryba, a ten aparat mozna zrobic za ok 10 zl tylko po co.
Na elektrodach miedzianych 1850 zł,a na srebrnych 2780 ... masakra
podzielam w 100% bezpieczne terapie wg. dr. H.Clark. Pani Liliano, wdzięczny jestem Pani za udział w programie Janusza Zagórskiego NTV. 
Wiesław Ochocki
Bardzo ciekawa audycja. Spokojna, bez przerywania, merytoryczna. To ostatnio rzadko się zdarza, zwykle są to próby by kogoś ośmieszyć, wykpić a nie wysłuchać. Między medycyną konwencjonalną, a naturalna jest przepaść. Nie ma co się dziwić. Na stronach internetowych te zapperki zabijają wszystkie pasożyty. Hasła typu elektroniczny antybiotyk, wszystko wyleczy. Nie dziwię się, że lekarze mogą je wyśmiewać. Ciekawa jestem czy jakaś firma produkująca zappery zdecyduje się na badania, ale wtedy zapper nie będzie kosztował 150 zł. No i jak badanie nie wyjdą pomyślnie to można stracić spory dochód (cena badań i strata klientów). A na obiecankach jest łatwy zysk
Do  " Granderfanklub".... bardzo sluszne spostrzezenie . Posiadam zapper doctor Huldy Clark  od 9 lat  razem z wysylka zaplacilam   $ 100.0 w kraju w ktorym zyje.  Zapper posiada dwie miedziane rurki koncowki tych rurek  zakonczone plastikowymi nakladkami. Uwierzcie mi po takim naukowcu jak dr. Hulda Clark nie trzeba juz poprawiac . W swojej ksiazce Hulda  pisze ze zapper unicestwia  pasozyty  TYLKO pod skora miekkich tkanek a nie w zoladku , watrobie , jelitach czy innych organach naszego ciala.  Candida to jedna z bardzo uciazliwych drozdzy I bardzo ciezko sie jej pozbyc .Japonczycy wymyslili najskuteczniejszy do teraz  na to sposob nazywa sie Trillac . Sama przeprowadzilam kuracje tym Trillakiem bardzo polecam .Mozna to zamowic online ale nie jestem pewna czy w Polsce , podejrzewam ze tak . Duzo zdrowia !Panie Januszu, bardzo ciekawy wywiad na ciekawe tematy, ale dlaczego nie daje Pan mówić gościowi? Bardzo to nieładnie wyszło.
Panie Januszu-Kiedy Pan zacznie "kasować" takich naukowców za ich reklamowanie na Pański koszt? Będzie Pan miał na bieżącą działalność NTV.
Wracając do Pańskiego pytania na temat "badania - zappera" ha,ha,ha wystarczy prosty Oscyloskop by sprawdzić częstotliwości emitowane.
Gwoli ścisłości -prąd nie wchodzi w ciało człowieka do wnętrza, a badania  NA grzyb Candidy w próbówce są ŚMIECHU WARTE. Cena zappera Pani Lilianny jest BANDYCKA!!!!!!!
pan Taratajcio sprzedaje swoje zappery za 270 zł.
Nasz zapper kosztuje 80 złotych plus wysyłka. Zamówienia kierować na ryszard.racjapl@wp.pl
Mister Zagórski po tej audycji może Pan spokojnie zmienić nazwę na TVN,
ta Pani żyje w innym wymiarze, ceny rodem z kosmosu,
typowa polska mentalność
Polecam stronę firmy ENSO Elektronic, lub klinika VMedica we Wrocławiu, oraz inne wiodące Instytuty d-ra Volla
Człowiek ze swoimi bakteriami tworzy pewną całość. I pierwszą rzeczą o jakiej należałoby wspomnieć jest to że wraz z zabiciem bakterii znikają pewne emocje, a co za tym idzie pewne talenty.


Należałoby tu przytoczyć rozmowę faraona z kapłanem egipskim z powieści Bolesława Prusa:

"Arcykapłan jeszcze raz obejrzał się, a widząc, że w bliskości nie ma nikogo, odpowiedział:
- Przecie chyba ty, władco, nie posądzisz wyznawców Jedynego Boga o wiarę w świętość zwierząt... To, co się robi, robi się dla motłochu... Byk Apis, którego niby czczą kapłani, jest najpiękniejszym bykiem w całym Egipcie i utrzymuje naszą rasę bydła. Ibisy i bociany oczyszczają z padliny nasze pola; dzięki kotom - myszy nie niszczą nam zapasów zboża, a dzięki krokodylom mamy dobrą wodę w Nilu, którą bez ich pomocy trulibyśmy się...
Tymczasem lekkomyślne i ciemne pospólstwo nie rozumie pożytku z tych zwierząt i wytępiłoby je w ciągu roku, gdybyśmy nie zabezpieczyli ich bytu ceremoniami religijnymi.
Oto sekret naszych świątyń przeznaczonych dla zwierząt i naszego nabożeństwa do nich. Okadzamy to, co lud powinien szanować, bo ma z tego pożytek."

Czyli nie ma sensu kupować biorezonatorów dopóki nie zostaną przynajmniej zbadane od nowa zakresy częstotliwości tych 3200 patogenów, nie mówiąc już o zbadaniu wpływu na pożyteczne bakterie oraz jak je ew. regenerować. Czyli za naście, dziesiąt lat skoro to jedyne badanie o którym mowa, które ma już chyba(?) prawie 10 lat.
Z rozmowy (a raczej z badań) wynika, ze inne biorezonatory łącznie z tym od pana Taratajcio są nieskuteczne z powodu swojego kształtu a dodatkowo mogą być szkodliwe ze względu na niszczenie pożytecznych bakterii, które niewiadomo jak odbudować.
Z drugiej strony skuteczność urządzenia Medikzap jest potwierdzona tylko na 1,5 drobnoustrojach... Dlaczego tyle wystarcza by wypuścić urządzenie na rynek?
Nie można przeprowadzić badań zakrojonych na większą skalę? Tak na szybko znalazłem tylko coś podobnego http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2565914/

Co do skuteczności tych pozostałych urządzeń. Czy białe pola energii na zdjęciu elektrody walcowatej były aktywne przy jej kontakcie ze skórą czy tylko w powietrzu? Czy te fale elektryczne nie rozchodzą się inaczej przy kontakcie z np skórą czyli już prostopadle a więc wgłąb ciała? Szczegół a może wszystko zmienić. W końcu tyle potwierdzeń skutecznego działania jest a z tego zdjęcia wynika, że 90% energii ucieka.
Zastanawia mnie jedna rzecz... Jak to możliwe, że inny zapper  nie potrafi zabić do końca bakterii na których przeprowadzali test, a w jamie ustnej zabił wszystkie 4 dni? No i jeszcze nie można ich odtworzyć...
ciekawe czy ten prosty zappepr Pana Taratajcio. Chciałbym żeby zapperr Taratajcio został przebadany przez tą Panią
Podobało się to wam, jak nie zerknij tu

Dane:
Zapper mity i fakty - Liliana Elmborg - 28.04.2015 - TYTUŁ
49m 8s - CZAS
68 - OCENA
10777 - ZAINTERESOWANIE.
WASZA OCENA:

Oceńcie sami jak duży jest kosmos.